МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

UKRAVIT і НУБіП підписали договір про створення спільного навчально-наукового центру
2019-01-25

Днями делегація керівництва та науковців НУБіП відвідала основні потужності компанії UKRAVIT у Черкасах. Під час візиту Національний університет біоресурсів і природокористування України підписав договір про співробітництво з «Інститутом здоров’я рослин» і «Заводом UKRAVIT».

Цей договір передбачає створення навчально-наукового центру «Сучасні технології захисту рослин», а також роботу в напрямках фітоекспертизи насіннєвого та рослинного матеріалу, дослідження хімічного складу пестицидів і агрохімікатів, проведення експрес-аналізів у період вегетації культур тощо.

За словами засновника UKRAVIT Віталія Ільченка, одним із головних напрямків проекту має стати спільна розробка та впровадження у виробництво українських ресурсоощадних технологій.«Завдяки навчально-науковому центру «Сучасні технології захисту рослин» ми об’єднаємо свій науковий досвід із багаторічними напрацюваннями фахівців НУБіП, щоб забезпечити нашим аграріям максимальні прибутки при мінімальних затратах на виробництво», — зазначив Віталій Ільченко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вчені-агрономи з НУБіПу в трійці кращих на міжнародних змаганнях у Німеччині

Оновлена програма кредитування UKRAVIT Finance

В Миколаївському НАУ почала працювати програма UHBDP "Агроінтернатура"

За матеріалами: http://kurkul.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>