МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Громада Ірпінського району шукає інвестора для будівництва біогазового заводу
2019-01-31

В Ірпінському районі Київської області планують будівництво біогазового заводу.

На території, де планують побудувати завод, нині діють декілька підприємств з вирощування та перероблювання птиці, рибне господарство, лісопильня. У навколишніх селах мешканці тримають корів і свиней. Центр громади – містечко Буча – щоосені страждає через необхідність вивозити тонни опалого листя. Це все є сировиною для біогазового заводу.

«Ми повинні свої відходи не просто цивілізовано утилізувати, а й отримувати від цього економічну вигоду. Ретельно вивчили ринок, побували на галузевих виставках і нарешті визначилися з професіоналами, які адекватно оцінили наші потреби й умови. У сільраді вже відбулася перша презентація проекту майбутньої біогазової станції. Ми вислухали фахівців, які вчинили технологічний запуск біогазової станції малої потужності в селі Бзів Баришівського району», – розповів бізнесмен Юрій Максаков.

Будівництво об'єкту буде коштувати 4,5 млн євро, а окупиться через 5-6 років.

Якщо ініціативній групі вдасться знайти підтримку на громадських слуханнях і остаточно визначитися з інвесторами, які вкладуть у новий біогазовий завод потрібні кошти, то вже за півтора-два роки інноваційне село під Бучею вихвалятиметься власною енергетичною системою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Кам'янець-Подільському відкрили теплоелектростанцію, яка забезпечить теплом 22 тис. мешканців

Цукровий завод на Кіровоградщині будує власну біогазову станцію

Джерело: http://agravery.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>