МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

«Астарта» придбає ще один елеватор на Хмельниччині
2019-02-04

«Астарта» уклала попередню угоду на придбання елеватора на 62 тис. тонн у Хмельницькій області.

За попередніми підрахунками, завдяки цьому елеватору загальні потужності (силосного типу) зі зберігання зерна в компанії зростуть до 434 тис. тонн.

Таким чином, на карті українських елеваторів «Астарта» буде представлена вже 7 об’єктами в Полтавській, Хмельницькій та Вінницькій областях. Усі ці потужності розраховані на потреби як власних господарств, так і партнерських.

«Інвестиції в логістичні та інфраструктурні проекти покликані стимулювати динамічний розвиток трейдингу в "Астарті". У 2019 році компанія планує закупити щонайменше 800 тис. тонн зернових для експорту, в тому числі завдяки старту програми форвардних закупівель», — йдеться в повідомленні.

Довідка:
Агрохолдинг «Астарта» поєднує 5 регіональних підрозділів: ТОВ «Полтавазернопродукт», ТОВ «Агрофірма ім. Довженка», ТОВ «Добробут» (всі — Полтавська область), ТОВ «Хмельницьке» (Вінницька область) і ТОВ «Волочиськ-Агро» (Хмельницька область).

Основною діяльністю холдингу є виробництво цукру, а також вирощування й реалізація зернових і олійних культур, виробництво м'яса й молока.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Астарта-Київ" виведе на ринок насіння під новою торговою маркою

Джерело: http://agravery.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>