МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

На базі Миколаївського аграрного університету планують створити власну пасіку
2019-02-04

Цього року на базі Миколаївського національного аграрного університету створять пасіку для наукових і виробничих цілей.

Зараз під час практики в рамках дисципліни «Технологія виробництва продукції бджільництва» студенти виїжджають на пасіки, з господарями яких укладалися договори безпосередньо про проведення занять на їх території. Але це дуже незручно, тож керівництво університету вирішило створити власну пасіку.

Ця ідея також буде втілюватися в життя в рамках укладення договору про співпрацю з Миколаївським спільнотою бджолярів, які готові в цьому допомогти університету. Натомість, представники спільноти зможуть збиратися на базі аграрного університету для проведення тематичних семінарів, конференцій та власних зборів.

Університет вже зробив перший крок - подав заявку на участь у грантовому конкурсі від Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP.

«Пройде проект чи ні — це нас не зупинить. Ми все одно будемо шукати якихось інших інвесторів. Навіть може ми за допомогою асоціації бджолярів, а в ній брало участь багато претендентів, зможемо створити пасіку», — ділиться планами доктор с.-г. наук, доцент, в.о. завідувача кафедри технології виробництва продукції тваринництва Миколаївського НАУ Вадим Лихач.

Також на базі пасіки науковці аграрного університету хочуть запустити апітерапію — застосування продуктів бджільництва в лікувальних цілях.

«Своє — воно все-таки своє. Тому ми хочемо створити разом такий комплекс: пасіка, мед, наука, апітерапія. Я сам з бізнесу, я знаю, як це робиться, тим більше з таким ректором як у нас, все робиться просто. Він лідер і мозок цього всього, і він вловлює нові тенденції», — говорить Вадим Лихач.

Організатори проекту запевняють, що пасіка на базі університету буде створюватися, в першу чергу, для наукових досліджень, а не для заробляння грошей. Разом з тим, така пасіка зможе забезпечувати студентів і викладачів університету якісним медом.


РЕКОМЕНДУЄМО: Хто став новим "головним пасічником" України та які його плани на майбутнє

Українські бджолярі вже можуть користуватися інтерактивною картою медодайних культур

Джерело: http://agravery.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>