МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

6-Й ДЕНЬ МОЛОДОГО СПЕЦІАЛІСТА-АГРАРІЯ: АГРОБІЗНЕС РОБИТЬ СТАВКУ НА КВАЛІФІКОВАНУ КОМАНДУ!
2019-02-05

Лише теорія і жодної практики? Навчальні програми давно застаріли? Система аграрної освіти не забезпечує потрібними компетенціями майбутніх спеціалістів? Після закінчення вишу я не зможу знайти гідну роботу і побудувати успішну агрокар'єру? Єдине рішення – виїхати до сусідньої Польщі…
Ви все ще так думаєте?
А ми вже змінюємо стереотипи!

Запрошуємо вас відвідати 6-й День молодого спеціаліста-аграрія, який відбудеться 21 лютого 2019 року в Міжнародному Виставковому Центрі (м. Київ) в рамках міжнародної виставкової події «АгроВесна 2019».

Цього разу захід пройде в форматі круглого столу та буде сфокусований на відкритому діалозі між роботодавцями та представниками аграрних навчальних закладів.

Ключова тема обговорення: які фахівці потрібні бізнесу та як організувати систему агроосвіти для задоволення запитів ринку?

Представники провідних агрокомпаній, аграрних вишів та профільних асоціацій зберуться для напрацювання спільних навчально-виробничих програм, програм стажування та працевлаштування випускників.

Тісна кооперація між зазначеними групами стейкхолдерів стане основою впровадження дуальної агроосвіти в українських ВНЗ та сприятиме зростанню цінності випускників на аграрному ринку праці як України, так і за кордоном.

Поряд із цим, студенти та випускники навчальних закладів матимуть змогу поспілкуватися з потенційними роботодавцями, відвідати експозиції виставок та ознайомитися з новинками технологічних рішень для агровиробництва.

Реєстраційна форма для компаній-роботодавців за посиланням.
Для реєстрації навчальних закладів заповніть форму.Чекаємо вас 21 лютого в Міжнародному Виставковому Центрі за адресою м. Київ, Броварський проспект, 15, (ст. м. Лівобережна), пав 1, вхід 1А, конф.-зал №1 з 10:00 по 13:00.

Довідково
День молодого спеціаліста аграрія проводиться шостий раз поспіль та є спільним проектом дирекції агропромислових виставок ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок», ДУ НМЦ «Агроосвіта», Асоціації УКАБ та порталу «Агрокар'єра».

Основна мета проекту: створити ефективний майданчик для комунікації між представниками бізнесу, випускниками та студентами аграрних вишів для проходження виробничих практик та їх подальшого працевлаштування.
Адже основний капітал будь-якого бізнесу – кваліфікована команда, яка готова працювати, розвиватися та впроваджувати інновації!

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>