МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

На базі ЖНАЕУ відкрили інформаційний центр ЄС
2019-02-08

7 лютого на базі Житомирського національного агроекологічного університету відкрили інформаційний центр ЄС, який є 27-м у країні. У відкритті центру взяв участь Посол Європейського Союзу в Україні, Голова Представництва Європейського Союзу в Україні Й.В. Хюґ Мінґареллі.

У рамках зустрічі ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан підписав угоду з Послом Європейського Союзу в Україні Хюґом Мінґареллі про подальшу співпрацю у різних сферах.

Як наголосив ректор ЖНАЕУ Олег Скидан, основна мета діяльності такого інформаційного центру – поширення інформації про ЄС та його політику, надання допомоги університетам та дослідницьким центрам у навчанні студентів та проведенні дослідницької роботи з питань європейської інтеграції, а також сприяння участі студентів в дебатах з європейських питань.

Центр при ЖНАЕУ буде відкритим майданчиком, а скористатися ним зможуть усі житомиряни та мешканці області, у тому числі представники інших навчальних закладів.

У просторому приміщенні є усі необхідні умови для проведення тренінгів, конференцій, круглих столів та безпосередньо навчальних пар для студентів, які здобувають освіту за спеціальністю "Міжнародні економічні відносини", тощо.Крім того, на базі інформаційного центру ЄС у ЖНАЕУ регулярно проводитимуться інформаційні заходи для студентів та викладачів з найбільш актуальних питань стосовно діяльності Європейського Союзу, його відносин з Україною, презентації освітніх програм ЄС для студентів та молодих науковців.

Усі необхідні інформаційні матеріали, видання та посібники надаються безпосередньо з центрального офісу ЄС у Люксембурзі.Протягом тижня у ЖНАЕУ та інших установах міста пройде ряд заходів при підтримці Представництва Європейського Союзу в Україні:
 
  •  у співпраці з Українським освітнім центром реформ чотириденна сесія EU Study Days in Ukraine (Єврошколи);
  •  тренінг для громадських організацій про участь в європейських грантових конкурсах;
  •  гра «Еліас» для молоді на тему Європейського Союзу;
  •  лекція експертів проекту Європейського Союзу «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні».
Довідково
Перші Центри європейської документації були створені ще в 1963 р. Тепер у світі діють більш як 600 таких Центрів, які відкрито здебільшого при університетах, національних бібліотеках та дослідницьких центрах. Основна мета діяльності інформаційних центрів Європейського Союзу – поширення інформації про ЄС та його політику, надання допомоги університетам та дослідницьким центрам у навчанні студентів та проведенні дослідницької роботи з питань європейської інтеграції, а також сприяння участі студентів в дебатах з європейських питань. 

Інформаційні центри Європейського Союзу мають широкий вибір публікацій та матеріалів офіційних установ ЄС, а також періодичних видань, журналів ЄС та інших матеріалів, що стосуються діяльності ЄС, життя та соціальних стандартів, освіти в країнах ЄС, питань співпраці України та ЄС, та багато інших матеріалів. В інформаційних центрах також можна скористатися можливістю доступу до електронних баз даних, які містять офіційні документи, що приймаються Європейською Комісією, Європейським Парламентом та іншими офіційними установами ЄС.


РЕКОМЕНДУЄМО: Студент ЖНАЕУ націлився на участь у всесвітньому аграрному форумі

Джерело: http://www.1.zt.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>