МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Британські IT-технології виходять на агроринок України
2019-02-12

Цього року на український ринок виходить компанія Hummingbird Technologies — британський стартап, що співпрацює з понад 100 агрокомпаніями в 6 країнах світу.
 
В роботі Hummingbird використовує технології дистанційного зондування: знімки з дронів, малої авіації та супутникові знімки. В поєднанні з даними про погоду та ґрунт, знімки обробляються з використанням алгоритмів машинного навчання та штучного інтелекту для прогнозування врожайності, управління рівнями забезпечення азотом та для діагностики захворювань посівів.

В Україні Hummingbird розраховує забезпечити економію гербіцидів на рівні 20%. Такого показника вдасться досягти при вирощуванні кукурудзи та соняшнику в разі виконання усіх цільових рекомендацій, що готує платформа.Унікальність рішень Hummingbird полягає в тому, що вони застосовуються для конкретних культур, з урахуванням всіх особливостей їх розвитку. Це дозволяє визначити ключові проблеми, з якими зіштовхується аграрій, і пропонувати ефективні рішення. Завдяки алгоритмам машинного навчання аналіз виконується автоматично, що дозволяє обробляти великі ділянки полів в короткий строк.

Нагадаємо, що 18 лютого 2019 року компанія Агробудівельний альянс «Астра» проведе в Києві семінар на тему: «Комплексний підхід до точного землеробства».

РЕКОМЕНДУЄМО: У 2019 році в Україні створять міжвідомчий науково-аналітичний центр "Агрокосмос"

Джерело: http://agronews.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>