МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Використання доповненої реальності в значно спростить роботу в теплицях
2019-02-14

Сьогодні існує безліч мобільних додатків для обробки даних в теплицях, але жоден з них не може використовуватися без рук.

Засновник компанії Huxley Райан Хукс створив абсолютно новий революційний додаток ”plant vision”.

Так, компанія тепличного виробництва Huxley стала першою компанією, яка у своїй роботі почала використовувати технології доповненої реальності та штучного інтелекту. 

Система використовує кольоровий спектр RGB, де інфрачервоний потрібен для виявлення захворювань на ранній стадії, а ультрафіолетовий — для відстеження цвітіння та запилення.Ніхто до Huxley не використовував доповнену реальність в теплицях, хоча вона може допомогти в розвитку малих вертикальних ферм.Велика проблема для таких ферм — пошук кваліфікованих працівників, які мають розбиратись в кислотності ґрунтів, вологості, змінах клімату та працювати за невелику зарплатню. Саме використання доповненої реальності значно спростить їхню роботу, яка більше не вимагатиме спеціалізованих знань.

За допомогою штучного інтелекту Huxley збирає дані про вирощування різних видів рослин у глобальному масштабі. Виробники надають їм доступ до отриманих в теплицях даних та отримують від цього комерційну вигоду.Huxley планують співпрацю з різними університетами та дослідниками для отримання інформації про унікальні захворювання різних рослин і створення великої бази даних.

На думку Хукса, доповнена реальність — це шлях до автоматизації. Через 10-20 років роботи з’являться в багатьох секторах сільського господарства, але замість одного дорогого робота буде багато малих. І вони будуть використовувати саме технологію доповненої реальності та штучний інтелект.Процес навчання машинного бачення в Huxley допоможе в майбутньому створити таких роботів, які зможуть доглядати теплицю, збирати врожай та лікувати хвороби.

Компанія працює в Wageningen University (Нідерланди) та розробляє інструменти для вчених. Завдяки можливостям графічного процесора та машинного навчання в сучасних смартфонах у 2019 вони планують додати до функцій системи визначення фенотипу.

РЕКОМЕНДУЄМО: PLENTY відкриє вертикальні ферми в кожному великому місті світу

Новітня технологія: Штучний інтелект підбирає правильний сорт

Точне землеробство врятує людство від голоду

Джерело: http://aggeek.net

Останні новини

ОСТАННІ НОВИНИ

всі новини >>
29.01.2020
Чи потрапили аграрні стартапи до списку претендентів на держфінансування?
31 січня наглядова рада фонду вирішить, скільки стартапів зі складеного рейтингового списку отримають грантове фінансування
29.01.2020
UHBDP пропонує українським виробникам допомогу в отриманні сертифікатів
Український проєкт бізнес-розвитку плодоовочівництва планує частину витрат господарств на сертифікацію взяти на себе
28.01.2020
В лютому стартує набір на навчання для лідерів та власників агробізнесу
Четверта хвиля воркшопів від Ukrainian Food ValleyАграріїв дозволить в стислі терміни отримати максимум актуальної інформації щодо маркетингових лайфхаків в управлінні господарством

Статті

всі статті >>
22.01.2020
Чого чекати студентам і абітурієнтам від нового закону про вищу освіту?
Уже з літа 2020 року держава буде встановлювати мінімальну ціну на контракт на певні спеціальності, а університетам доведеться пройти акредитацію
13.01.2020
У Києві побудують завод з переробки опалого листя на біопаливо
У Києві побудують завод з переробки опалого листя на біопаливо
13.01.2020
Kverneland презентував комбіновану сівалку для зернових і добрив
Сівалка e-drill Maxi Plus може одночасно висівати насіння та вносити добрива або супутні культури