МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Використання доповненої реальності в значно спростить роботу в теплицях
2019-02-14

Сьогодні існує безліч мобільних додатків для обробки даних в теплицях, але жоден з них не може використовуватися без рук.

Засновник компанії Huxley Райан Хукс створив абсолютно новий революційний додаток ”plant vision”.

Так, компанія тепличного виробництва Huxley стала першою компанією, яка у своїй роботі почала використовувати технології доповненої реальності та штучного інтелекту. 

Система використовує кольоровий спектр RGB, де інфрачервоний потрібен для виявлення захворювань на ранній стадії, а ультрафіолетовий — для відстеження цвітіння та запилення.Ніхто до Huxley не використовував доповнену реальність в теплицях, хоча вона може допомогти в розвитку малих вертикальних ферм.Велика проблема для таких ферм — пошук кваліфікованих працівників, які мають розбиратись в кислотності ґрунтів, вологості, змінах клімату та працювати за невелику зарплатню. Саме використання доповненої реальності значно спростить їхню роботу, яка більше не вимагатиме спеціалізованих знань.

За допомогою штучного інтелекту Huxley збирає дані про вирощування різних видів рослин у глобальному масштабі. Виробники надають їм доступ до отриманих в теплицях даних та отримують від цього комерційну вигоду.Huxley планують співпрацю з різними університетами та дослідниками для отримання інформації про унікальні захворювання різних рослин і створення великої бази даних.

На думку Хукса, доповнена реальність — це шлях до автоматизації. Через 10-20 років роботи з’являться в багатьох секторах сільського господарства, але замість одного дорогого робота буде багато малих. І вони будуть використовувати саме технологію доповненої реальності та штучний інтелект.Процес навчання машинного бачення в Huxley допоможе в майбутньому створити таких роботів, які зможуть доглядати теплицю, збирати врожай та лікувати хвороби.

Компанія працює в Wageningen University (Нідерланди) та розробляє інструменти для вчених. Завдяки можливостям графічного процесора та машинного навчання в сучасних смартфонах у 2019 вони планують додати до функцій системи визначення фенотипу.

РЕКОМЕНДУЄМО: PLENTY відкриє вертикальні ферми в кожному великому місті світу

Новітня технологія: Штучний інтелект підбирає правильний сорт

Точне землеробство врятує людство від голоду

Джерело: http://aggeek.net

Останні новини

ОСТАННІ НОВИНИ

всі новини >>
23.08.2019
Виноградарі Півдня об’єдналися для налагодження збуту
Історія винограду, який добре подолав сотні кілометрів і швидко продався завдяки успішній кооперації
23.08.2019
Україна налагоджує експорт м'яса птиці до Японії
Україна та Японія узгодили міжнародний ветеринарний сертифікат для експорту українського м'яса птиці
23.08.2019
Bayer продає американцям ветеринарну компанію Animal Health за $7,6 млрд
Продаж Animal Health стане найбільшою угодою в рамках стратегії виходу з активів, що проводиться Bayer з листопада 2018 року

Статті

всі статті >>
07.08.2019
Дипломи яких аграрних вишів України мають попит у роботодавців?
Сьогодні українські виші не переймаються своєю репутацією, адже роботодавець не дуже на це зважає. Алекс Ліссітса вважає, що репутація закладу має стояти поруч із якістю навчання, тож запропонував свою стратегія для розвитку аграрних ЗВО України
23.07.2019
Випускники факультету «Агроінженерія» - ті, за ким ганяються агрохолдинги
Наскільки близькі поняття сільського господарства та сучасних інновацій? Які перспективи на ринку праці мають випускники факультету «Агроінженерія»? І що їм потрібно знати, окрім креслення та механіки? 
11.07.2019
В ХДАУ будують “розумну” теплицю, де всіма процесами керуватиме комп'ютер
В теплиці площею 180 м² студентів навчатимуть працювати з новітньою спеціалізованою технікою