МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Новий медовий завод на Львівщині дає людям роботу
2019-02-28

50 нових робочих місць з хорошою заробітною платою створили в селі Сопошин Жовківського району Львівської області. Тут відкрили завод з перероблювання меду і продуктів бджільництва. 

Підприємство виробляє гомогенізований акацієвий, липовий, гречаний, соняшниковий, різнотрав’я, і ​​ріпаковий мед. Мед експортується до Польщі, Австрії, Італії, Канади. Таким чином, новий завод сприяє підтримці та розвитку регіональних бджолярів.

Інвестиції в підприємство становлять 20 млн грн. 

До складу виробничих потужностей заводу входить цех приймання сировини, цех перероблювання меду і гомогенізації, склад готової продукції, механічна майстерня, котельня з економічними та екологічними котлами.

Підприємство має можливість регулярно поставляти поліфлорний (зібраний з різних видів рослин) або монофлорний мед (зібраний з одного виду рослин) загальним обсягом до 500-1000 тонн на рік.

У планах – створення органічної та промислової пасіки, початок виробництва фасованого меду, налагодження виробництва інноваційних лікувально-профілактичних засобів на основі продуктів бджільництва й екологічно безпечних препаратів для бджіл.

РЕКОМЕНДУЄМО: Мобільна пасіка із закордонними бджолами: Ідея бджоляра з Вінниччини захоплює

Штучний мед! Новий винахід українських вчених

Джерело: http://agravery.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>