МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Потужний біогазовий комплекс для виробництва еко-енергії побудують на Миколаївщині
2019-03-04

На Миколаївщині розпочнеться будівництво сучасного біогазового комплексу для виробництва екологічної теплової енергії.

За реалізацію унікального проекту з виробництва альтернативної енергетики візьметься компанія-інвестор ТОВ «Агросвіт». 

Біогазовий комплекс потужністю в 3000 кВт побудують безпосередньо неподалік від постачальника сировини — цукрового заводу ТОВ «Юкрейніан Шугар Компані».

Голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко розповів, що проект буде реалізований в рамках Первомайської селищної ради Вітовського району. 

«Сьогодні питання використання альтернативних джерел для виробництва енергії — одне з найбільш актуальних у всьому світі. Ми в Миколаївській ОДА розуміємо важливість розвитку енергетичної сфери, залучаємо інвесторів, як з України, так і з-за кордону для будівництва об'єктів «зеленої» енергетики. Переконаний, що біогазові установки повинні стати важливою складовою енергетичного і промислового комплексів. Їх переваги незаперечні: це не тільки отримання палива, яке можна використовувати для виробництва електроенергії, інших промислово-побутових потреб виробничих комплексів, а й вирішення питання утилізації відходів: замість витрат на їх вивезення та захоронення підприємство отримує додатковий прибуток. При цьому місцева громада буде забезпечена новими робочими місцями і має суттєві надходження до бюджету», — зазначає Олексій Савченко.

За словами голови Миколаївської ОДА, інвестор пообіцяв, що під час будівництва установки будуть використовуватися новітні розробки і технології європейських лідерів з переробки біомаси, а продуктами переробки бурякового жому будуть електроенергія і тепло, а саме виробництво біогазу буде майже безвідходним, адже підприємство одночасно також буде виробляти безпечні та якісні органічні добрива.

На біогазовому комплексі буде створено близько сотні робочих місць на період будівництва і ще 25 — після введення його в експлуатацію.

Крім того, за словами Олексія Савченко, інвестор взяв на себе цілий ряд серйозних соціальних зобов'язань, які поліпшать життя мешканців місцевої громади.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Громада Ірпінського району шукає інвестора для будівництва біогазового заводу

В Кам'янець-Подільському відкрили теплоелектростанцію, яка забезпечить теплом 22 тис. мешканців

Джерело: http://agravery.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>