МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Подружжя з Київщини створило унікальну ароматну еко-ферму
2019-03-11

Подружжя Олександра та Мирослави Мостепанюків заснували унікальну еко-ферму в селі Димер Київської області. На фермі О-Lawander вирощують лаванду, органічну полуницю та ожину.

Щоб започаткувати власний бізнес подружжя витратило близько 8 тис. доларів. Найдорожче обійшлася посадка рослин. “Минулого сезону нам вдалось зібрати близько тонни органічної полуниці. Лаванду ще не стригли. Посадили її минулого року. Вона тільки наростає в кущі”, — розповідає Олександр Мостепанюк.

На своїх 80 сотках землі подружжя не застосовує жодних шкідливих хімікатів. Для полуниці використовують крапельний полив та органічні добрива.

Найбільше ризиків виникає через екологічні стандарти. З точки зору рослинництва, полуниця не дуже стійка до хвороб, шкідників і подразників. Доводиться ці всі неприємності попереджувати органічними добривами.

У майбутньому ферму планують переобладнати в еко-парк. На лавандових полях подружжя збирається запускати платні фотосесії, здаватимуть плантації погодинно.

Площі лавандових полів планують розширити в чотири рази, під посадку полуниці віддадуть ще 15-20 соток землі. Окрім цього, у планах підприємців відкриття ще одного еко-парку зі схожою концепцією.

РЕКОМЕНДУЄМО: ВРУ формуватиме екологічні цінності в суспільстві

Альтернатива пластику: Еко-посуд з пшеничних висівок

Джерело: http://agronews.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>