МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Компанія «Чистий продукт» готує до реєстрації новий сорт часнику
2019-03-11

Дніпровська компанія «Чистий продукт» у 2018 році зареєструвала новий сорт часнику Ірен, який вже показав свою перевагу над іншими сортами. Але на цьому компанія не зупиняється і готує до реєстрації ще один сорт часнику - Ukraine Number One. Про це розповів засновник компанії Сергій Паращенко.

«Взагалі в насінництві, в селекції зупинятися не можна ніколи. І зараз у нас в розробці новий сорт, ми його назвали Ukraine Number One. На даний момент ведуться спостереження і пройде скільки років — невідомо, як він себе покаже — теж ще невідомо. Все це творчість, все це наука. Він уже пішов у нас в Індію на випробування разом з Ірен і Дюшес. Тобто, ми постаралися захопити ореол інших країн»- поділився Паращенко.

Правда, поки даного сорту були отримані тільки насіння воздушки часнику. Тому господарству чекають ще кілька років спостережень.

«Не вийшло поки, на жаль, залежить і однозубку, і зубок. Вийшло тільки пневматику, тому у нього як мінімум три роки попереду. І якщо за ці три роки він покаже результат подібний з Ірен, то ми його теж будемо пускати на реєстрацію, на розмноження. Але це довгий шлях розвитку», - додав аграрій.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Часниковий бізнес на Одещині

Джерело: http://agro-yug.com.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>