МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

На заводі ALFA Smart Agro встановили обладнання, яке не має аналогів в Україні
2019-03-12

 На Білоцерківському заводі препаративних форм компанії ALFA Smart Agro встановлено другу автоматичну лінію фасування ЗЗР. Обладнання не має аналогів в Україні та адаптоване під розлив препаратів незалежно від їх фізико-хімічних характеристик.

Нова лінія на підприємстві ALFA Smart Agro об’єднує в собі декілька технічних інновацій.

БЗПФ — єдиний в Україні виробник ЗЗР, де фасування продукції відбувається повністю в автоматичному режимі. Перша комп’ютеризована лінія була встановлена на підприємстві весною минулого року на дільниці виробництва гербіцидів. Друга лінія призначена для автоматизації фасування концентратів суспензій. Вона встановлена декілька місяців тому та вже успішно пройшла виробничі випробування.

Зокрема, система керування розливом запам’ятовує усі параметри розливу для кожного конкретного препарату, що значно мінімізує вплив людського фактора при переході з фасування одного продукту на інший.

Уникнення спінювання препарату відбувається за допомогою спеціального алгоритму керування, який регулює швидкість наливу та висоту, з якої препарат наповнює каністру. Це забезпечує максимально точне дозування препарату.

Виробнича потужність другої автоматичної лінії складає в середньому 3600 літрів на годину. Фасування продукції може відбуватися в тару об’ємом від 200 мл до 20 літрів.

Довідка:

ALFA Smart Agro — провідний виробник засобів захисту рослин та мікродобрив, входить до топ-5 лідерів ринку України. В портфелі компанії представлені понад 70 продуктів – інноваційних рішень, які відзначаються високою ефективністю та повністю відповідають концепції розумної агрономії. Велика кількість препаратів, створених ALFA Smart Agro, не мають аналогів в Україні. Розробка, виробництво та контроль якості продукції ALFA Smart Agro відбувається за світовими стандартами.


Нагадаємо, що напередодні сезону весняних польових робіт ALFA Smart Agro випустила новий мобільний додаток ALFA-2019.

РЕКОМЕНДУЄМО: Білоцерківський завод компанії ALFA Smart Agro пройшов сертифікацію за стандартами ISO та OHSAS

Джерело: http://agravery.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>