МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Міжнародний конкурс інноваційних ідей та технологій для агросектору від ООН
2019-03-20

Стартував прийом заявок на участь у Міжнародному Конкурсі «Інноваційні Ідеї та Технології в Агробізнесі» від офісу ООН з промислового розвитку зі сприяння інвестиціям і технологіям в Італії та Future Food Institute в Болонії.

Організатори конкурсу шукають найкращі технології та найбільш інноваційні рішення у сфері світового сталого розвитку, які застосовуються в сільському господарстві та агропромисловому секторі та можуть покращити соціально-економічний стан в країнах, що розвиваються.

Конкурс охоплює всі сфери агробізнесу: від виробництва до перероблювання та зберігання харчових продуктів, від логістики до доведення готової продукції до споживача, від раціонального та ефективного управління запасами до поєднання трьох найважливіших складовий — сільського господарства, розподілу енергоресурсів та навколишнього середовища.

«Країни, до яких ми звертаємося, пропонують цікаві ринкові можливості, і ця премія є частиною нашої стратегії сталого інклюзивного розвитку», — сказала голова ЮНІДО ITPO Італії Діана Баттаджа.

До участі у конкурсі запрошуються стартапи та компанії, дослідники та університети, центри досліджень та трансферу технологій, асоціації та громадські організації з усього світу. Заявки приймаються до 31 березня 2019 року за посиланням.

Додаткова інформація на сайті UNIDO ITPO Italy.

РЕКОМЕНДУЄМО: США надасть грант на $57 тис. українським науковцям-аграріям

Чому я обираю агро? Конкурс есе для студентів аграрних вишів

Джерело: http://kurkul.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>