МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Почала працювати Кам’янець-Подільська сонячна електростанція
2019-03-20

Кам’янець-Подільська сонячна електростанція потужністю 63,8 МВт уже почала виробляти електроенергію. Вона є другою за потужністю сонячною електростанцією в Україні. Передбачається, що вона постачатиме електроенергію для третини із 13 тис. домогосподарств у Кам’янець-Подільському і забезпечить скорочення викидів вуглекислого газу на 67 тис. тонн щорічно.

Нова сонячна електростанція розташована на території села Панівці Кам’янець-Подільського району Хмельницької області. Щорічне виробництво електроенергії нею становитиме 68,2 ГВт/год.

Загальний обсяг інвестицій становив близько $55 млн, а інвесторами виступили група ICU й американський фонд VR Capital Group.

Найближчим часом ці компанії у партнерстві планують запустити СЕС на Херсонщині потужністю 35 МВт. Також на початковій стадії будівництва – кілька середніх за розмірами СЕС на Миколаївщині.

Скорочення викидів вуглекислого газу внаслідок впровадження виробництва електроенергії з відновних джерел – це значний крок до запобігання змінам клімату.

Нагадаємо, що в липні 2018 року в Кам'янець-Подільському відкрили теплоелектростанцію, яка забезпечує теплом 22 тис. мешканців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Житомирщині будують потужну сонячну електростанцію та екоферму

Джерело: http://landlord.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>