МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Уманський НУС відкриває нові можливості для студентів
2017-07-31

 В липні цього року  між  ПАТ «Ельворті»  та Уманським національним університетом  садівництва було підписано договір  про співробітництво  у науковій сфері.

 Як результат -  домовленість  про взаємні консультації з питань підготовки кадрів, формування замовлення на підготовку фахівців, та забезпечення підприємства висококваліфікованими кадрами міжнародних стандартів. Також договором передбачається проведення науково-дослідної роботи з актуальних проблем, розробка спільних інноваційних проектів, створення умов для перепідготовки та підвищення кваліфікації викладачів Уманського національного університету садівництва.

  Відтепер студенти університету отримають унікальну можливість проходження виробничої та переддипломної практик, підготовки дипломних робіт на підприємстві з використанням високотехнологічного обладнання, ознайомлення з новітніми технологіями, що використовуються на підприємстві. Великим плюсом для студентів є перспектива подальшого працевлаштування на підприємстві.

 Компанія «Ельворті» відкриє спеціалізовану лабораторію на базі університету в рамках проекту «Приєднуйся до команди Ельворті».  Основною метою діяльності ПАТ «Ельворті» є  виробництво посівної і ґрунтообробної техніки високого технічного рівня на основі нових технологій.

 Крім нових можливостей для студентів дане партнерство значно підвищити конкурентоспроможність університету і ПАТ «Ельворті». 

Джерело: http://www.udau.edu.ua


Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>