МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Конкурс аграрного кінематографа для молоді з призовим фондом $38 тис!
2019-04-18

Corteva Agriscience™ оголошує про початок відбору на участь в міжнародному конкурсі аграрного кінематографа серед молоді Farmfluencer.

Аграрному сектору потрібні нові обличчя! Хто відчуває у собі сили змінити сільське господарство та засіяти галузь ідеями? Farmfluencer - ваш шанс для реалізації своїх проектів. 

Конкурс спрямований на молодих людей віком від 16 до 24 років, які є резидентами США, Канади, Китаю, Франції, Індії, Кенії, Південної Африки та України.

За умовами конкурсу Farmfluencer, учасникам необхідно презентувати своє бачення майбутнього сільського господарства у 2-хвилинному відеоролику.

Розв'язання проблеми глобального голоду, органічні продукти, робототехніка у фермерстві, гідропоніка, міське фермерство — жодних обмежень у виборі теми. Головна умова — інноваційність ідеї. 

Прийом робіт триває до 24 квітня 2019 року, а вже 5 червня судді оголосять імена переможців. Тридцять фіналістів отримають призи в розмірі 1000 доларів. Крім того, серед них буде визначено двох лідерів, які додатково отримають гран-прі у розмірі 4000 доларів кожен. Отже, у кожного є шанс стати одночасно фіналістом та лідером, отримавши в сукупності 5000 доларів США.

Критеріями визначення переможців є:
 
  • унікальність ідеї
  • переконливість 
  • вміння висвітлити позицію в контексті майбутнього індустрії та подати її у цікавій, креативній формі.

Тривалість відеоробіт — до трьох хвилин.Детальну інформацію про конкурс можна отримати на сайті www.farmfluencer.com. Умови участі доступні за посиланням.

РЕКОМЕНДУЄМО: АВМ оголошує конкурс на безкоштовне навчання для школярів зі Сходу

Довідково:
Corteva Agriscience™ - міжнародна дослідницька компанія, сільськогосподарський підрозділ DowDupont. Має стати публічною незалежною компанією, коли попередньо оголошений процес роз'єднання завершиться до червня 2019 року. Підрозділ поєднує в собі сильні сторони DuPont Pioneer, DuPont Crop Protection та Dow AgroSciences. Corteva Agriscience забезпечує виробників в усьому світі найповнішим портфелем у галузі, в тому числі деякі з найвідоміших брендів у сільському господарстві: Pioneer®, Encirca®, нещодавно представлений Brevant™ Seeds, а також удостоєні нагород продукти захисту рослин, одночасно представляючи ринку нові продукти надійного портфоліо.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Працівники визнали DowDuPont найкращим роботодавцем 2018 року

DowDuPont анонсував появу в Україні нового бренду

Джерело: http://propozitsiya.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>