МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Австралія запустить серійне виробництво роботів для великих і малих господарств
2019-04-19

Наступного року в Австралії очікується виведення на ринок роботів SwagBot і Digital Farmhand. 

Робот SwagBot був розроблений у 2016 р. і призначений для великих господарств. Спочатку він керувався дистанційно. Але на ринок виводитиметься повністю автономна модель, що управляється штучним інтелектом. Робот може ідентифікувати та знищувати бур’яни та здійснювати моніторинг полів і пасовищ. А згодом, як обіцяють розробники, робот зможе сам пасти худобу, здійснюючи моніторинг стада та передаючи звіти про його стан користувачу.

Всі колеса у робота повністю незалежні, і він може рухатися в будь-якому напрямку, зокрема, по пересіченій місцевості, долаючи лежачі дерева і струмки, возити за собою причепи. Також робот імітує поведінку пастушого собаки — він може заходити всередину стада і відганяти його в потрібному напрямку.Що стосується моніторингу стада, то робот може визначати розмір, швидкість руху тварини, а за допомогою інфрачервоного датчика — температуру її тіла. А в процесі моніторингу пасовища робот може оцінити обсяг та стан його харчових ресурсів.

Digital Farmhand здійснюватиме механічне знищення бур’янів, проводитиме направлене обприскування та виконуватиме оцінку врожайності. Розробники зауважують, що найкраще він підходить для просапних та деревних і кущових культур. А за ціною він буде доступний навіть фермерам з бідних країн.ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Проект агроботів зібрав 1 млн фунтів за кілька хвилин

Хочеш їсти? Надрукуй собі обід!

Джерело: http://propozitsiya.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>