МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

В одному із сіл Закарпаття розквітло 10 тисяч тюльпанів
2019-04-23

Цьогоріч у селі Невицьке на Закарпатті розквітло 10 тисяч тюльпанів і його вже встигли охрестили тюльпановим селом.

Реалізувати квітковий проект вдалося завдяки бронзовій перемозі громади на конкурсі «Неймовірні села України-2018». У подарунок від посольства Королівства Нідерландів Невицьке, як одне з 10 сіл-фіналістів, отримало клумбу з тюльпанів. Восени минулого року було висаджено 10 тисяч цибулин, а декоратор Ростислав Переверзєв зініціював облаштування квіткового об'єкта.

До висадки тюльпанів приєдналися представники Посольства Королівства Нідерланди в Україні, зокрема, радник з питань сільського господарства Каролін Спаанс. Вона зазначила, що вірить у те, що це чудове село має всі можливості для подальшого розвитку і великий шанс стати туристичним центром Закарпаття.

Тюльпанову клумбу розмістили біля знаку "Люблю Nevicke", вона являє собою копію флористичного парку Кекенхоф у Нідерландах. Облаштували його на в’їзді в село поблизу дороги й саме завдяки цьому квіткова принада впадає в око багатьом туристам, що зупиняються біля дороги, аби сфотографуватися з неймовірною красою.Власне, інсталяція спроектована українським ландшафтним дизайнером Оленою Доміловською, яка раніше мешкала та навчалася у Берегові, в українській гімназії. За її словами, у парку в Невицькому буде понад 20 сортів багаторічних голландських тюльпанів. Вже у квітні наступного року можна буде побачити перший результат цієї благодійної акції.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: На Буковині приваблюють туристів тюльпанами

Джерело: http://agronews.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>