МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

До 2022 року в Україні реалізують проект EU4Climate
2019-04-23

В Орхуському центрі Міністерства екології та природних ресурсів України пройшла установча зустріч проекту EU4Climate в Україні.

Проект EU4Climate, який фінансується Європейським Союзом і впроваджується Програмою розвитку ООН (ПРООН) передбачає підтримку шести країн Східного партнера у розробці та впровадженні кліматичних політик, повідомляють в НААН.

«Враховуючи пряму та опосередковану загрози від зміни клімату, у 2019 році Європейський Союз запускає нову регіональну ініціативу EU4Climate, яка спрямована на підтримку шести країн Східного партнерства (Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Республіки Молдова та України) у створенні та впровадженні кліматичних політик, які базуватимуться на зобов’язаннях країн відповідно до Паризької кліматичної угоди, угодах про асоціацію та партнерство з ЄС, політичної ініціативи Східного партнерства та Порядку денного ООН у сфері сталого розвитку до 2030 року», — повідомляють в НААН.

Зазначається, що національний запуск ініціативи надав можливість представникам влади та різних груп зацікавлених сторін обговорити пріоритети та наступні кроки щодо впровадження EU4Climate в Україні до 2022 року.

«Україна активно долучалася до заходів протидії змінам клімату і була однією з перших країн, які ратифікували Паризьку угоду. Уряд працював над розробкою національної політики у сфері зміни клімату, в результаті чого прийнято Концепцію реалізації державної кліматичної політики у сфері зміни клімату до 2030 року, розроблено та представлено Стратегію низьковуглецевого розвитку до 2050 року, схвалено Енергетичну стратегію та здійснено низку інших заходів. Підтримка міжнародних партнерів, зокрема ЄС та ПРООН, відіграла вирішальну роль у цих досягненнях. Ми вітаємо запуск проекту EU4Climate, який буде спиратися на те, що було досягнуто у сфері кліматичної політики до сьогодні, і займатиметься вирішенням нових потреб, пов’язаних із розробкою стратегії адаптації до змін клімату в Україні», — йдеться в повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як впливають на сільське господарство аномально теплі зими

Нітратна "бомба уповільненої дії" почала відлік 

Джерело: http://superagronom.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>