МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Білоцерківський національний аграрний університет співпрацюватиме з Національною ветеринарною школою Франції
2019-04-24

16 квітня 2019 року в місті Ліон (Франція) українська та французька делегації підписали важливий Меморандум про розвиток співпраці в питаннях створення ефективних та операційних засобів професійного навчання працівників галузі ветеринарної медицини. 

Документ підписали Держпродспоживслужба, Білоцерківський національний аграрний університет (БНАУ) та Національна ветеринарна школа Французької Республіки Інституту вищої освіти та досліджень в галузі харчових продуктів, здоров'я тварин, сільськогосподарських наук та навколишнього середовища (VetAgroSup).

З метою повноцінного виконання передбачених домовленостей та для забезпечення системного підходу на базі БНАУ передбачається створення Центру підготовки ветеринарних інспекторів Держпродспоживслужби. Методологічну підтримку новоствореному Центру підготовки ветеринарних інспекторів надаватиме Національна ветеринарна школа Французької Республіки. У рамках дії Меморандуму підвищувати свій професійний рівень зможуть як державні ветеринарні інспектори, так і інші ветеринарні спеціалісти.Для обговорення стану реалізації зазначеного Меморандуму 23 квітня 2019 року Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа провів зустріч з представниками БНАУ. Від Держпродспоживслужби участь у зустрічі також взяли Перший заступник Голови Андрій Жук та завідувач Сектору дистанційного навчання Наталія Костіна. БНАУ представляли: ректор, академік НААНУ, доктор економічних наук, професор Анатолій Даниленко; академік НААН, доктор ветеринарних наук, професор Михайло Рубленко; декан факультету ветеринарної медицини, доктор ветеринарних наук, професор Володимир Сахнюк; доцент кафедри епізоотології та інфекційних хвороб, кандидат ветеринарних наук Тарас Царенко.

Учасники зустрічі обговорили стан та проблеми постійного підвищення та утримання на відповідному рівні професійної компетентності фахівців Держпродспоживслужби, кадрового забезпечення органів державної влади та кращі практики підвищення професійної компетентності.

Присутні домовилися розвивати партнерські відносини та максимально об’єднати зусилля щодо створення сприятливих умов для подальшого розвитку дистанційного навчання фахівців Держпродспоживслужби.

Для постійного підтримування відповідного рівня професійної компетентності фахівців Держпродспоживслужби будуть залучатися експерти Національної ветеринарної школи Французької Республіки, викладачі БНАУ та інших закладів вищої освіти, фахівці науково-дослідних інститутів та акредитованих лабораторій, які пройшли підготовку за напрямами та мають сертифікати тренерів від міжнародних організацій (МЕБ, ФАО тощо). Всі учасники процесу зможуть ефективно застосовувати свої професійні знання, практичні навички та досвід для покращення ефективності навчання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На базі ЖНАЕУ відкрили інформаційний центр ЄС

Goodvalley та спілка пасічників Прикарпаття підписали меморандум про співпрацю

Рівненщина співпрацюватиме з Оманом у сфері АПК

Джерело: http://consumer.gov.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>