МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Агроскаути: Новий спосіб підробітку для молоді
2019-05-07

Агрофірма «Колос» в Кіровоградській області впровадила інновацію — поля обстежують скаути.

Про це розповів керівник агропідрозділу компанії LNZ Group Василь Кифорук.

«Наймають розумних студентів, і ті обходять поля. Використовують гаджети з розширеним функціоналом і додатковими інтернет-сервісами, прив'язуються до точних координат. Фіксують історії та вивчають шкідників, визначають помилки механізаторів, якість ґрунтів, вологість і т.п. Після обстеження скаути передають зібрану інформацію в диспетчерську», - розповів він.

Кифорук зазначив, що є людина, яка приймає технологічні рішення — про терміни, нормах внесення, необхідних закупівлі. З таким оператором LNZ Group на постійному зв'язку для узгодження дій.

«... Це модель найближчого майбутнього. Поки не всі зможуть придбати достатню кількість безпілотників для збору інформації. Тим більше, спеціальні програми для системи дронів ще не написані, не продумані системи їх дозаправляння», - підкреслив він.

Кифорук пояснив, що головна проблема в тому, що будь-якому агроному несила тотально обійти всі поля метр за метром. Тому оглядає шматками, де зручніше зайти, під'їхати, а значить елементарно пропускає острівці хвороб, які застаріваю, розширюються. Тоді боротися з ними вже пізно і дорого, що не зекономиш на нормах, виливаєш максимум.

«А скаутам дається завдання ретельно оглядати розділені на квадрати поля, результати їхніх спостережень вже дозволяють застосувати точкове внесення. Тобто вже можна реально говорити про перехід до елементів точного землеробства. Економія тільки на препаратах дає мінус 1,5-2 долара на 1 га у витратах. Консультуванням, інструктажем скаутів займаються наші фахівці», - додав він.

РЕКОМЕНДУЄМО: Названо 10 кращих роботодавців України у сфері АПК

Джерело: http://agroportal.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>

12.09.2020
Профіль на LinkedIn - потужний союзник у боротьбі за місце під сонцем
На сьогоднішній день в LinkedIn інформацію про себе висвітлили 17 278 спеціалістів, що працюють у сільському господарстві України, і більшість із них є активними користувачами цієї мережі, що характеризується їхньою участю в професійних групах, як українських так і в глобальних тематичних спільнотах