МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Стартувала реєстрація на вступ до магістратури
2019-05-15

13 травня розпочалася реєстрація на проходження вступних іспитів для вступу на навчання до магістратури.

Її здійснюватиме приймальна комісія одного із закладів вищої освіти, в якому вступник бажає брати участь у конкурсному відборі. Під час реєстрації приймальна комісія створює запит на формування екзаменаційного листа та його оформлення. Вступник вважається зареєстрованим після отримання екзаменаційного листа.

Реєстрація вступників триватиме до 3 червня 2019 року.

Для зареєстрованих учасників на сайті Українського центру створено інформаційну сторінку – «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ». Доступ до неї – за номером екзаменаційного листка та PIN-кодом, указаним у ньому.

Інформацію про пункт тестування, в якому вступник проходитиме вступні випробування, буде зазначено в запрошенні-перепустці, що з’явиться на інформаційній сторінці, не пізніше ніж за два тижні до дня проведення вступних випробувань.

Звертаємо увагу на те, що під час реєстрації вступник має вказати назву населеного пункту, в якому він бажає проходити ЄФВВ та/або ЄВІ. Вибір міста проходження вступних випробувань не залежить від місця розташування закладу вищої освіти, у якому вступник реєструється.

Пункти тестування створюватимуться в обласних центрах (крім міст Донецьк та Луганськ), місті Київ, містах Слов’янськ, Маріуполь Донецької області та Сіверськодонецьк Луганської області.

РЕКОМЕНДУЄМО: Путівник абітурієнта-аграрія. Де вивчають сучасні аграрні спеціальності та як обрати фах

Затверджено нові умови вступу до вишів на 2019 рік

Джерело: http://vnz.org.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>