МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Українські кури будуть пастись на полях амаранту
2019-05-15

Тепер українські птахи ростимуть в посівах амаранту. Такий незвичайний спосіб вирощування передбачено унікальними проектами, які були нещодавно запроваджені в Україні.

Про це розповів голова Асоціації виробників амаранту та амарантової продукції Олександр Дуда.

«Вже проведено переговори. Визначені господарства, де будуть цьогоріч пастися кури та м’ясні півники. Одне з них – це органічне господарство “УкрБіоЛенд” на Дніпропетровщині. Другий опорний пункт – це Апостолівський район також Дніпропетровщини», — сказав він.

За його словами, річ у тому що м’ясо птахів, які вживали або амарантову макуху, або вегетативну масу амаранту, відрізняється надзвичайно високими поживними та смаковими якостями.

«Поки амарант підростає, завозяться птахи. Будуються пташники пересувні. Коли амарант підросте, курей випускають в посіви амаранту, територію огороджують електропастухом. Вони там ходять скубуть бур’яни, комашок, нижні листочки амаранту. Підростуть – стрибатимуть трохи вище. Водночас кури підживлюють ґрунт своїм послідом. Амарант, у свою чергу, захищає їх від летючих хижаків», — розповів Дуда.

На його думку, для органічних господарств, що не мають власного тваринництва та роблять ставку виключно на органічні добрива рослинного походження, це великий плюс – отримати ще й курячий послід для того, щоб підтримувати родючість ґрунту в належному стані та забезпечити врожайність подальших культур.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Аграрії пропонують зробити Дніпропетровщину "амарнтовою столицею"

Джерело: http://agravery.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>