МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

АГРО-2019: враження на цілий рік!
2019-06-11

Виставка «АГРО-2019» — найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі. Вона старша за Незалежну Україну! Цьогоріч виставка пройшла в 31-й раз. Три десятиліття відпрацьовувався формат, набувався досвіт та імідж, врешті — на «АГРО» їдуть зі всього світу. Представлені компанії із США, Канади, Німеччини, Польщі, Китаю, Латвії, Білорусі, Італії, Туреччини, Індії. Отже, цінність цього заходу та участі в ньому складно переоцінити.

«АГРО» — ефективна й унікальна для України платформа для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентації новинок в усіх сферах АПК України, налагодження комунікації між бізнесом і державою, виробниками та інвесторами, асоціаціями та експертами.

Навіть більше, щороку виставка відкриває широкі можливості для співпраці з країнами-лідерами світового аграрного сектору.Щороку відвідати кожний семінар, завітати на кожний стенд стає все складнішим. Площа і масштаби події вражають: 34 200 квадратних метрів виставкової площі, майже 1500 учасників з майже двох десятків країн світу, загальне число відвідувачів у минулому році досягло 83 тисяч осіб.З кожним новим роком проведення «АГРО» один за одним б’є власні рекорди. Цю виставку відкривають президенти, прем’єри та міністри, її учасники з'їжджаються з усіх куточків нашої країни: 20 областей представлені окремими експозиціями.Цього року виставку відкрили Прем’єр-міністр Володимир Гройсман, Перший віце-прем’єр-міністр — міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів, виконувач обов’язків Міністра аграрної політики та продовольства Ольга Трофімцева.

Традиційно в рамках «АГРО» працює 9 розділів: Експоагротех, рослинництво й агрохімія, агротранспорт і логістика, Hi-Tech Agro, біопаливо, Animal’Ex, Agro Build Expo, Органік, FishExpo.Кожний з них концентрує найпередовіші надбання українських фермерів, аграріїв, виробників і переробників.

Кожний з них готує експозицію, проводить семінари та презентації, тут укладають десятки й сотні контрактів.Насправді виставка «АГРО» відіграла надважливу роль в інтеграції України в глобальне сільське господарство та нарощуванні експортних можливостей.

Ми входимо в топ-10, а за деякими позиціями посідаємо перше місце за експортом агропродукції. Це кожний третій долар від усього експорту Україна отримує від АПК.Після завершення «АГРО-2019» техніка повернулася на поля, аграрії — до роботи, щоб наступного року показати ще кращі результати та здивувати відвідувачів. 

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Фермери презентують нове обладнання на "Агро-2019"

30 українських компаній представили Україну на Fruit Logistica в Берліні

За матеріалами: http://agronews.ua

Останні новини

ОСТАННІ НОВИНИ

всі новини >>
18.06.2019
Перший бджолиний кластер випускатиме крем-мед у стіках
Таке фасування стане в пригоді у подорожах, після спортивних тренувань тощо
18.06.2019
Іранці інвестуватимуть у створення агропідприємств на Одещині
Надзвичайний і Повноважний посол Ісламської Республіки Іран в Україні наголосив, що у співпраці з Одеською областю перевага буде надаватися аграрному сектору
18.06.2019
LNZ створив mini Hub для проведкння наукових заходів
В рамках презентації нової концепції на 10 полях по всій Україні буде продемонстровано систему захисту DEFENDA на зернових, олійний і ярих культурах

Статті

всі статті >>
11.06.2019
АГРО-2019: враження на цілий рік!
На 31-ій найбільшій агропромисловій виставці в Україні були представлені компанії з усього світу
10.05.2019
Сільськогосподарський мурал в Кореї потрапив до книги рекордів Гіннеса
Для налагодження комунікацій між підприємствами та мешканцями населеного пункту було створено масштабні мурали на силосах зернових елеваторів загальною площею 23 688 м²
07.05.2019
Варто знати! На замітку фермерам, які хочуть працювати з HoReCa
Цікаві поради від експерта Олександра Приходька, який розказує як можна досягти рентабельності та отримати прибуток з власного агробізнесу