МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

АГРО-2019: враження на цілий рік!
2019-06-11

Виставка «АГРО-2019» — найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі. Вона старша за Незалежну Україну! Цьогоріч виставка пройшла в 31-й раз. Три десятиліття відпрацьовувався формат, набувався досвіт та імідж, врешті — на «АГРО» їдуть зі всього світу. Представлені компанії із США, Канади, Німеччини, Польщі, Китаю, Латвії, Білорусі, Італії, Туреччини, Індії. Отже, цінність цього заходу та участі в ньому складно переоцінити.

«АГРО» — ефективна й унікальна для України платформа для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентації новинок в усіх сферах АПК України, налагодження комунікації між бізнесом і державою, виробниками та інвесторами, асоціаціями та експертами.

Навіть більше, щороку виставка відкриває широкі можливості для співпраці з країнами-лідерами світового аграрного сектору.Щороку відвідати кожний семінар, завітати на кожний стенд стає все складнішим. Площа і масштаби події вражають: 34 200 квадратних метрів виставкової площі, майже 1500 учасників з майже двох десятків країн світу, загальне число відвідувачів у минулому році досягло 83 тисяч осіб.З кожним новим роком проведення «АГРО» один за одним б’є власні рекорди. Цю виставку відкривають президенти, прем’єри та міністри, її учасники з'їжджаються з усіх куточків нашої країни: 20 областей представлені окремими експозиціями.Цього року виставку відкрили Прем’єр-міністр Володимир Гройсман, Перший віце-прем’єр-міністр — міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів, виконувач обов’язків Міністра аграрної політики та продовольства Ольга Трофімцева.

Традиційно в рамках «АГРО» працює 9 розділів: Експоагротех, рослинництво й агрохімія, агротранспорт і логістика, Hi-Tech Agro, біопаливо, Animal’Ex, Agro Build Expo, Органік, FishExpo.Кожний з них концентрує найпередовіші надбання українських фермерів, аграріїв, виробників і переробників.

Кожний з них готує експозицію, проводить семінари та презентації, тут укладають десятки й сотні контрактів.Насправді виставка «АГРО» відіграла надважливу роль в інтеграції України в глобальне сільське господарство та нарощуванні експортних можливостей.

Ми входимо в топ-10, а за деякими позиціями посідаємо перше місце за експортом агропродукції. Це кожний третій долар від усього експорту Україна отримує від АПК.Після завершення «АГРО-2019» техніка повернулася на поля, аграрії — до роботи, щоб наступного року показати ще кращі результати та здивувати відвідувачів. 

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Фермери презентують нове обладнання на "Агро-2019"

30 українських компаній представили Україну на Fruit Logistica в Берліні

За матеріалами: http://agronews.ua

Останні новини

ОСТАННІ НОВИНИ

всі новини >>
13.09.2019
ЖНАЕУ повіз мед на Міжнародну конференцію в Словаччині
На базі Словацького університету сільського господарства проходить Міжнародна наукова конференція «Агробіорізноманіття для поліпшення харчування, здоров'я та якості життя людини й бджіл»
12.09.2019
На Херсонщині відкриють пакгауз для баштанних
Сільськогосподарський обслуговчий кооператив «Широке» побудує пакувальний термінал у Скадовському районі на Херсонщині
12.09.2019
Корейська компанія відкриває зерновий термінал у Миколаївському порту
Термінал потужністю 140 тис. корейської компанії Posco International і української Orexim Group 24 вересня

Статті

всі статті >>
09.09.2019
Графство Норфолк — сільськогосподарський рай
Сьогодні Норфолк є лідером у галузі агротехнологій та рослинництва, де фермери використовують широкий спектр інноваційних технологій для покращення свого господарства
05.09.2019
Чи варто застосовувати інновації в агромоніторингу
Чому технічні засоби не можуть замінити агронома? І як ефективно впровадити інноваційні системи агромоніторингу?
25.08.2019
Хто сьогодні заробляє на агротуризмі в Україні
Як молоде подружжя переїхало з Києва в село і тепер займається розвитком агротуризму на Черкащині