МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Американська компанія запустить виробництво добрив в Україні
2019-06-11

До 2020 року виробник засобів захисту рослин (ЗЗР) компанія TerraMax (США) планує запустити в Україні виробництво біопрепаратів по захисту рослин.

Про це заявив генеральний директор представництва «Террамакс Україна» (Київ) Юрій Гоголь.

«Якщо ми домовимося, знайдемо загальну формулу виробництва і продажу в Україні, то в наступному році можемо почати», – сказав він.

У свою чергу директор з виробництва і технологій TerraMax Том Пропер підтвердив обговорення цієї ідеї, але, за його словами, єдиного готового рішення ще немає.

За словами Гоголя, до планів про виробництво добрив на території України компанія прийшла ще на початку 2019 року, оскільки аграрії зацікавлені у своєчасній доставці свіжого продукту, що є складним при перевезенні з США.

«Це пов'язано з тим, що Америка далеко і доставка проходить дуже довго, ми не можемо заздалегідь це завести ... Корабель йде 2 місяці, тому ми завжди привозимо (добрива) впритул», – прокоментував він.

Йдеться про виробництво інокулянтів, в основі яких використовуються азоспіріли – природні мікроорганізми, які сприяють зростанню рослин і працюють як фіксатор азоту, тобто збирають азот з повітря і ґрунту та доставляють його в кореневу систему.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фінські вчені навчилися виробляти рідке добриво для сільгоспкультур із відпрацьованих батарейок

Джерело: http://agravery.com


Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>