МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

LNZ створив mini Hub для проведкння наукових заходів
2019-06-18

LNZ виводить на ринок нову концепцію mini Hub. В рамках презентації на 10 полях по всій Україні буде продемонстровано систему захисту DEFENDA на зернових, олійний і ярих культурах. 

Система захисту DEFENDA буде протестована на пшениці, кукурудзі (зерно і силос), соняшнику, сої, горохові та ячмені.

Основна концепція демонстрації показати, як працюють інсектициди, гербіциди та фунгіциди в різних частинах країни, при застосуванні абсолютно різних технологій.

На демонстраційних полях попередньо було проведено досліди, щоб ще краще і глибше вивчити продукти компанії, різні норми та суміші, щоб мати можливість надавати ще більш професійні консультації фермерам.

І вже наприкінці літа-початку осені в рамках mini Hub компанія продемонструє гібриди кукурудзи UNIVERSEED як зернові, так і силосні.

«Ми також хочемо продемонструвати й показати клієнтам нашу лінійку в різних ґрунтово-кліматичних зонах, підказати, який гібрид найкраще підходить до гектара, а не навіть до регіону або області», — йдеться у повідомленні компанії.

В рамках концепції багато уваги буде приділено силосним гібридам.У компанії повідомили, що LNZ Hub залишиться їхнім флагманом. Цього року було закладено велику кількість дослідів з технологією DEFENDA.

Хаб стане високотехнологічною точкою випробувань, де буде проводитися все більше наукових заходів.

Цього року також будуть проведені Silage Workshops (силосні воркшопи) у двох локаціях: в Дніпропетровській області, недалеко від села Чумаки, і під Переяслав-Хмельницьким.

Воркшоп відвідає канадський фермер-селекціонер Доктор Френсіс Гленн, який створює генетику силосних гібридів USeed.

Доктор Френсіс Гленн розповість про те, як оптимізувати технологію вирощування силосу, щоб примножити дохід. Також він розповість про особливості гібридів USeed.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: LNZ GROUP побудує ще один елеватор на Черкащині

Агроскаути: Новий спосіб підробітку для молоді

Джерело: http://kurkul.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>