МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

На Київщині з'явився італійський сад мигдалю
2019-06-20

Італійська компанія заклала в Київській області України перший інтенсивний сад мигдалю. При закладці саду використовувалися італійські саджанці мигдалю із закритою кореневою системою, вирощені за технологією ex-vitro. Площа саду становить близько 105 га. 

Перші саджанці мигдалю були посаджені у вересні 2018 р., а останні — на початку червня цього року. При цьому, не зважаючи на непрості кліматичні умови, випадання не перевищило 1%.

В саду встановлена ​​система крапельного зрошення і кожен саджанець має опору. Схема посадки мигдалю не уточнюється, проте вже очевидно, що мова йде про посадку інтенсивного типу.

Партнером проекту виступає італійська компанія Besana (Безана), а технологічний супровід проекту надають італійські агрономи-горіховоди, які спеціалізуються на мигдалі, фундуку і волоському горісі.

Довідково:
Компанія Besana займається горіховим бізнесом з 1921 року і на даний момент переробляє щорічно близько 25 тис. т горіхів і сухофруктів/рік.

«Компанія Besana також активно працює в Україні з виробниками фундука, активно просуваючи на ринку свої саджанці та пропонуючи технологічний супровід. Фахівці компанії також вивчають можливості вирощування фісташки в умовах південних регіонів України, перш за все Одеської та Херсонської областей», — йдеться у повідомленні.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні з'явився перший біодинамічний виноградник

Горіховий флешмоб на Черкащині: Висаджено 4 тис. саджанців за добу

Джерело: http://kurkul.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>