МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Китайці випустили агроробота з підтримкою 5G
2019-06-21

Днями в східнокитайській провінції Фуцзян продемонстрували робота нового покоління. На відміну від багатьох інших сільськогосподарських роботів, він забезпечений функціє  ю 5G. 

Білий робот з «мультяшним» виглядом переміщується в теплиці між двома рядами листової зелені, а дані про рослини збираються і подаються до контрольної кімнати. Агроробот має круглу основу з колесами, що дозволяє йому рухатися у всіх напрямках. Може бути використаний для автоматичної перевірки та вибірки даних.

Робот був розроблений Академією сільськогосподарських наук Фуцзянь (FAAS) та компанією Fujian Newland Era Hi-Tech Co., Ltd і є частиною їхніх спільних зусиль зі створення автономних ферм.

Оснащення робота 5G означає, що процес передання ним зображень і відео в реальному часі має наднизьку затримку – це дозволяє аналізувати дані, зібрані з різних датчиків робота, більш ефективно.

«З алгоритмами AI, які розробляються командою, робот може використовувати дані для визначення стану здоров’я рослин, умов боротьби зі шкідниками або навіть збирати фрукти біонічною рукою в майбутньому», – розповів Zheng Peiqiang, генеральний менеджер компанії Newland.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: Казахстанські школярі створили агробота

5G прискорить роботизацію сільського господарства

Джерело: http://agronews.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>