МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

ЄС заборонив пестицид, який широко використовується в картоплярстві
2019-06-21

18 червня Європейська комісія опублікувала свою постанову, якою заборонила використання ще одного пестиціду, а саме — хлорпрофам.

Запеклі суперечки про долю хлорпрофама в Європейській Комісії велися з початку року. Ще в лютому Європейський постійний комітет з рослин, тварин, харчових продуктів та кормів (ScoPAFF) виносив на голосування заборону хлорпрофама (або CIPC), але тоді голосів на підтримку заборони не вистачило.

Тепер держави-члени ЄС повинні відкликати дозволи на засоби захисту рослин, що містять хлорпрофам як активну речовину, до 8 січня 2020 року.

У документі також вказується, що будь-який пільговий період, що надається державами-членами відповідно до статті 46 Регламенту ЄС № 1107/2009, повинен бути якомога коротшим і закінчитися не пізніше 8 жовтня 2020 року.

Хлорпрофам є одним із важливих пестицидів в сучасному картоплярстві. Для використання як регулятор росту рослин і гербіциду на картоплі він схвалений тільки в Сполучених Штатах.

Для довідки:
У 2018 році Держави Європейського союзу підтримали пропозицію Єврокомісії ввести заборону пестицидів, які вбивають бджіл. Йдеться про повне вилучення зі сфери застосування на відкритому повітрі трьох активних речовин – імідаклоприду, клотіанідіна, тіаметоксамом.


РЕКОМЕНДУЄМО: Заборону на використання некотиноїдів підтримали 18 країн ЄС

Франція заборонила використання гербіциду на основі гліфосату

Джерело: http://agronews.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>