МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Як веганство допомагає відновити індустрію гороху в США
2019-07-11

Складається враження, що в американському АПК останнім часом немає нічого, крім поганих новин. Ціни на сою впали. Ціни на кукурудзу також значно нижче своїх максимумів, як і на пшеницю. З Китаєм йде торгова війна, яка закрила фермерам доступ до найважливішого ринку збуту. Нарешті, затоплені поля через безперервні весняні дощі.

На тлі цих неприємностей є й позитивний момент – індустрія виробництва гороху знаходиться на підйомі. Хоча фермери розглядали горох як щось, посаджене для того, щоб поліпшити сівозміну, бобова культура раптово виявилася на гребені хвилі веганського попиту на альтернативні білки, що акумулюють творці «рослинного м'яса», такі як Beyond Meat Inc. і Impossible Burger.

Ціни на горох підскочили почасти й тому, що виробники кормів для домашніх тварин теж зацікавлені в цьому врожаї. У Канаді, до речі, аналогічна ситуація. Все більше посівних площ відводять під цю культуру. Але повернемося в США.У зв'язку зі слабкою рентабельністю таких сільгоспкультур, як пшениця і люцерна, американська компанія Fast вирішила зайти на ринок гороху з потенціалом самого швидкого зростання. Ціни на горох наближаються до 5 доларів США за бушель, у порівнянні з 2,80 доларів кілька років тому.

На своїй фермі в північно-східній Монтані, самим гороховим штатом в США, підприємство збільшило свої бобові плантації приблизно на 20% в цілому.

За словами Грега Венка з фірми Anchin, Block & Anchin LLP, лідера в області консалтингу харчових продуктів і напоїв, заснованих на рослинній сировині, компанії протягом десятиліть були орієнтовані тільки на веганів і вегетаріанців.

Але тепер навіть споживачі традиційного м'яса жваво цікавляться можливість отримання білка з альтернативних джерел, про що свідчить дивовижний дебют Beyond Meat. Акції Beyond Meat зросли приблизно на 500% з моменту початку торгів у травні.Навіть міністр сільського господарства США Сонні Пердью, переконаний споживач м'яса, покуштував вегетаріанський бургер під час недавнього візиту в штаб-квартиру Impossible Foods Inc., де він заявив, що це, дійсно «дуже хороший флагманський продукт».

Схоже, що виробники гороху опинилися в правильному місці в правильний час.

РЕКОМЕНДУЄМО: Веганство врятує від голоду сотні мільйонів людей 

Боби мунг - перспектива отримання чималих прибутків

Експорт: Євросоюз став найбільшим споживачем українського гороху

Джерело: http://agro-smart.com.ua

Останні новини

ОСТАННІ НОВИНИ

всі новини >>
15.07.2019
Тимчасово безробітних навчають бджільництву на пасіці Віктора Ющенка
У Хоружівці на Сумщині для тимчасово незайнятих осіб відкрили школу бджільництва
15.07.2019
Волинський кооператив вирощує фундук на експорт до ЄС
Дев’ять дрібних виробників фундука зареєстрували на території Смолигівської ОТГ обслуговчий кооператив і працюють під брендом «Фундук Волині»
11.07.2019
Затверджено нову Експортну стратегію щодо аграрної продукції до 2026 року
Стратегія визначає довгострокову державну політику для забезпечення стабільного нарощування обсягів експорту продукції вітчизняного сільського господарства, харчової та переробної промисловості

Статті

всі статті >>
11.07.2019
В ХДАУ будують “розумну” теплицю, де всіма процесами керуватиме комп'ютер
В теплиці площею 180 м² студентів навчатимуть працювати з новітньою спеціалізованою технікою
11.07.2019
Як веганство допомагає відновити індустрію гороху в США
В правильному місці в правильний час: Сьогодні все більше американських фермерів розглядають горох як генератор доходу 
01.07.2019
Як розвивати агростартапи. Досвід Німеччини
Зараз Німеччина займає 4 місце серед усіх країн ЄС за обсягом інвестицій в агропромисловість