МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Як веганство допомагає відновити індустрію гороху в США
2019-07-11

Складається враження, що в американському АПК останнім часом немає нічого, крім поганих новин. Ціни на сою впали. Ціни на кукурудзу також значно нижче своїх максимумів, як і на пшеницю. З Китаєм йде торгова війна, яка закрила фермерам доступ до найважливішого ринку збуту. Нарешті, затоплені поля через безперервні весняні дощі.

На тлі цих неприємностей є й позитивний момент – індустрія виробництва гороху знаходиться на підйомі. Хоча фермери розглядали горох як щось, посаджене для того, щоб поліпшити сівозміну, бобова культура раптово виявилася на гребені хвилі веганського попиту на альтернативні білки, що акумулюють творці «рослинного м'яса», такі як Beyond Meat Inc. і Impossible Burger.

Ціни на горох підскочили почасти й тому, що виробники кормів для домашніх тварин теж зацікавлені в цьому врожаї. У Канаді, до речі, аналогічна ситуація. Все більше посівних площ відводять під цю культуру. Але повернемося в США.У зв'язку зі слабкою рентабельністю таких сільгоспкультур, як пшениця і люцерна, американська компанія Fast вирішила зайти на ринок гороху з потенціалом самого швидкого зростання. Ціни на горох наближаються до 5 доларів США за бушель, у порівнянні з 2,80 доларів кілька років тому.

На своїй фермі в північно-східній Монтані, самим гороховим штатом в США, підприємство збільшило свої бобові плантації приблизно на 20% в цілому.

За словами Грега Венка з фірми Anchin, Block & Anchin LLP, лідера в області консалтингу харчових продуктів і напоїв, заснованих на рослинній сировині, компанії протягом десятиліть були орієнтовані тільки на веганів і вегетаріанців.

Але тепер навіть споживачі традиційного м'яса жваво цікавляться можливість отримання білка з альтернативних джерел, про що свідчить дивовижний дебют Beyond Meat. Акції Beyond Meat зросли приблизно на 500% з моменту початку торгів у травні.Навіть міністр сільського господарства США Сонні Пердью, переконаний споживач м'яса, покуштував вегетаріанський бургер під час недавнього візиту в штаб-квартиру Impossible Foods Inc., де він заявив, що це, дійсно «дуже хороший флагманський продукт».

Схоже, що виробники гороху опинилися в правильному місці в правильний час.

РЕКОМЕНДУЄМО: Веганство врятує від голоду сотні мільйонів людей 

Боби мунг - перспектива отримання чималих прибутків

Експорт: Євросоюз став найбільшим споживачем українського гороху

Джерело: http://agro-smart.com.ua

Останні новини

ОСТАННІ НОВИНИ

всі новини >>
13.09.2019
ЖНАЕУ повіз мед на Міжнародну конференцію в Словаччині
На базі Словацького університету сільського господарства проходить Міжнародна наукова конференція «Агробіорізноманіття для поліпшення харчування, здоров'я та якості життя людини й бджіл»
12.09.2019
На Херсонщині відкриють пакгауз для баштанних
Сільськогосподарський обслуговчий кооператив «Широке» побудує пакувальний термінал у Скадовському районі на Херсонщині
12.09.2019
Корейська компанія відкриває зерновий термінал у Миколаївському порту
Термінал потужністю 140 тис. корейської компанії Posco International і української Orexim Group 24 вересня

Статті

всі статті >>
09.09.2019
Графство Норфолк — сільськогосподарський рай
Сьогодні Норфолк є лідером у галузі агротехнологій та рослинництва, де фермери використовують широкий спектр інноваційних технологій для покращення свого господарства
05.09.2019
Чи варто застосовувати інновації в агромоніторингу
Чому технічні засоби не можуть замінити агронома? І як ефективно впровадити інноваційні системи агромоніторингу?
25.08.2019
Хто сьогодні заробляє на агротуризмі в Україні
Як молоде подружжя переїхало з Києва в село і тепер займається розвитком агротуризму на Черкащині