МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Стань аграрним диктатором України! Запишись до Школи!
2019-07-17

Про «кровотечу» кадрів в українському агробізнесі не казали тільки ліниві. Випускники аграрних вишів охочіше їдуть «на полуницю» до Польщі, аніж йдуть набиратися досвіду до «колгоспів». Якість знань молодих фахівців також часто викликає нервові судоми у директорів господарств. Якщо студент за 5 років навчання бачив сучасний John Deere лише на фото, то довірити йому техніку вартістю від 200 тис. євро — краще одразу кинутись під колеса.

Ось чому на агропідприємствах змушені витрачати час та гроші на перенавчання кадрів «під себе», відправляти їх на виробничу практику за кордон або за великі гроші та з туманними перспективами «хантити» професіоналів з ринку. Аграрії бідкаються, влада розводить руками, а бізнес вирішив зробити хід конем — відкрити власну Школу аграрного диктатора (ШАД) з блекджеком та гарантіями.

Шо воно таке?

Дворічний спецкурс для агротехнологів та агроменеджерів 80 lvl за принципом Американської трудової колонії (скорочено АТК).

До чого тут диктатори?

Ініціатори проєкту вже близько 20 років займаються аграрним виробництвом в Україні та завоювали репутацію новаторів і однієї з найбільш ефективних компаній вітчизняного АПК. Досягнути такого рівня їм вдалося завдяки жорсткому дотриманню диктатури технологій.

Що отримають студенти?

Незалежно від початкового рівня знань та практичних навичок усі студенти із зелених новобранців перетворяться в елітний агроспецназ:
  • зможуть керувати сучасною сільгосптехнікою від сівалки до комбайна, літати на дронах, плавати затопленими полями на Нивах, тощо;
  • навчаться розбиратись у тонкощах Farming Management System та складних навігаційних системах;
  • будуть чітко знати, скільки та яких саме добрив/насіння/ЗЗР їм потрібно вносити на конкретне поле;
  • дізнаються, як правильно планувати сівозміну та урожай за принципом вигідно купити та вигідно продати, щоб поменше дати й побільше взяти. Одним словом, латифундист під ключ;
  • протягом навчання кожен студент отримує стипендію в еквіваленті $500 та зарплатню залежно від обсягу виконаних робіт.

Хто проходить?

Сміливі та навіть дещо божевільні люди від 21 до 35 років, які готові у прямому та переносному значенні пахати 24/7, стійко витримувати скажений темп під жахаючим керівництвом аграрного тирана і за сумісництвом одного з кращих біотехнологів СНД. 

Попереджаємо! До групи обраних з 20 осіб потрапити вкрай важко. Співбесіда, тестування, ретельний відбір до 1.09.2019 виявлять найдостойніших.

Як записатись?

Ще не передумали? Ну, ми чесно попереджали. Запис на співбесіди та тестування поштою — grain.power.school@gmail.com, довідки телефоном +380672147095, координатор Наталя Мельник.

РЕКОМЕНДУЄМО: Премія ЕкоОскар-2019: Триває всеукраїнський конкурс кращих екопроектів у бізнесі

Джерело: http://superagronom.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>