МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Як сучасний свинокомплекс переробляє рештки діяльності на органічне добриво
2019-07-19

Першу в Центральній Україні біогазову станцію, яка переробляє рештки діяльності свинокомплексу в натуральне органічне добриво побудували у Вінницькій області.

Ініціатором проєкту став директор свинокомплексу «Субекон» із Сутисок Тиврівського району. 

Андрій Чемес за освітою військовий, а свинарством зацікавився вісім років тому.

«Коли у 2013 р. ми викупили сім зруйнованих ще з часів Союзу колишніх свинарників, то зрозуміли — так, як раніше, працювати не вийде! Сьогодні ринок потребує високоякісної продукції та новітніх технологій! Ми повністю реконструювали приміщення і створили сучасний тваринницький комплекс «Субекон» (сутиський бекон), який вирощує свиней м’ясних порід. Впроваджуємо інновації — Якщо зазвичай свиноферму визначали за запахом, розливними ямами та купами гною на землі, то у нас цього немає», — розповів Андрій Чемес.

Працює біогазова станція методом зброджування залишків тваринного виробництва при температурі 37 °C знищуються патогенні мікроорганізми. Це дозволяє збагатити ґрунт так званими гумусоутворюючими кислотами, які сприяють відновленню родючості землі.

«Овочі на ній ростуть чудові! Причому вигода подвійна — газ, який виробляється, йде на опалення свинарників у холодну пору року», — додав фермер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Київщині почала працювати біогазова станція на цукровому жомі

Під Києвом, поруч з підприємством Coca-Cola, побудують біогазову установку

Джерело: http://kurkul.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>