МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Квіти можуть стати альтернативою пестицидам
2019-07-22

Виробники органіки у всьому світі шукають альтернативні способи контролю шкідників. Одним із варіантів розв'язання проблеми є використання квітів для приваблення корисних комах — природних ворогів шкідників сільгоспкультур.

Ідея полягає в тому, щоб чергувати сільськогосподарські культури на полі з квітами, які приваблюють корисних комах.

Раніше фермери оточували свої посіви квітами для поліпшення біорізноманіття. Наразі для підвищення ефективності таких заходів фермери експериментують додаючи ряди квітів між культурами.

Фахівці британського Центру екології та гідрології Бен Вудкок і Річард Пайвелл вивчають найбільш корисні комбінації посадки квітів для боротьби зі шкідниками.

Допомагають дослідникам в роботі сучасні інструменти точного землеробства. Завдяки Green Matters і картографування GPS вдається максимізувати бажаний ефект. Науковці відзначають, що, хоча потреба в пестицидах все ще зберігається, завдяки цьому більш природному підходу популяції шкідливих організмів скоротяться, що дозволить скоротити кількість застосовуваних агрохімікатів.

Використання квітів також впливає на екосистему. З ростом смертності бджіл, яка частково пояснюється надмірним використанням пестицидів, забезпечення комах великою кількістю квітів для запилення і використання меншої кількості пестицидів може мати позитивний ефект на їх популяцію.

Наразі виробники органіки у всьому світі експериментують з різним поєднанням квітів, тим самим відновлюючи пошкоджені екосистеми.

РЕКОМЕНДУЄМО: В Україні зареєстрували нову організацію для контролю за використанням ЗЗР

Вчені створили новий біоінсектицид на основі олії нони

Джерело: http://superagronom.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>