МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

В Україні з'явиться екосело з непальськими та корейськими будинками
2017-08-05

Охочих втекти від цивілізації та зануритись в природу з кожним роком стає все більше. Адже, проживаючи у великих містах-мегаполісах, людина все далі відходить від природи. Ізольованість, почуття самітності, надмірні навантаження на нервову систему, психологічне напруження та стреси – це неповний перелік «друзів» сучасної людини у великому місті. Тож, не дивно, що у багатьох людей з’являється природне і цілком зрозуміле бажання виїхати на природу, щоб у спілкуванні з нею розвантажити свою нервову систему від негативного впливу, який накопичився в умовах міського проживання.

Зелений туризм – новий модний напрямок відпочинку, який приваблює людей незалежно від віку та національної приналежності. І попит на маршрути зеленого туризму в України є, і він зростає. Також таким видом туризму активно цікавляться як українці так і іноземні туристи, а також етнічні українці, які проживають в інших країнах. Зараз спостерігаємо тенденцію повернення до етнічного початку, до української культури.

Прикладом хутора зеленого туризму, який вже набув певного успіху, є "Вороняча слобідка", розташована у селі Мелихівка Харківської області. Родзинкою цього місця є екоземлеробство і тваринництво, якими займаються власники поселення. На території розташовані фортеця святої Параскеви та заповідник «Чаплі».

Своїх гостей власники частують екологічно чистими овочами та фруктами, пригощають молоком, домашнім сиром, яйцями, борщем та м'ясом із печі, медом з власної пасіки.

Також люди можуть побачити, як правильно доглядати за тваринами. А їх тут дуже багато. На фермі живуть 50 баранів, п'ять корів, четверо коней, вісім кіз, 20 кролів, четверо поросят, а також гуси, кури, бджоли, а у майбутньому ще й нутрії.

Зараз туристам пропонують орендувати три будиночки та три фургони на колесах. Всі ці будівлі залишилися ще з радянських часів, а власники хутора зробили там ремонт та надали українського колориту. Ціна оренди починається від 300 грн за будинок, де можуть жити шість чоловік.

Але на цьому ідеї власників "Воронячої слобідки" не завершуються. Вже наступного року планують побудувати екологічне село, де всі будинки будуть зведені з саману (будівельний матеріал з глинистого ґрунту з додаванням соломи) і зображати архітектуру різних народів світу.

На хуторі збудують українські, корейські, непальські, сирійські та африканські будиночки. Всі вони зводяться з саману. Проекти вже готові, територія відведена, паспорти будівництва затверджені.
На хуторі також планують розвивати екоземлеробство, щоб вирощувати екологічно чисті продукти.

До слова, в області налічується близько 20 подібних хуторів і окремих садиб, які вже зараз можуть відвідувати туристи.

Джерело: http://agronews.ua

Останні новини

ОСТАННІ НОВИНИ

всі новини >>
15.10.2018
Штучний мед! Новий винахід українських вчених
В Одеській харчовій академії створили штучний мед, напій для вагітних і шоколадний сироп з антидепресивними властивостями
15.10.2018
На Волині відкрили завод з видобутку та переробки сапропелю
Ці органічні мінеральні мули використовуються як цінна органічна поживна речовина для росту рослин і дуже популярні в країнах Близького Сходу
15.10.2018
Перший в Україні John Deere Training Center відкрили на базі Харківського НТУСГ
Студенти центру матимуть змогу познайомитись зі світовими практиками, інноваційними рішеннями, проходити тренінги та навчатись у провідних фахівців України

Статті

всі статті >>
10.10.2018
Робота в PepsiCo - «ТВІЙ ПРОФЕСІЙНИЙ СТАРТ»!
1 листопада наш ярмарок вакансій відвідають спеціалісти компанії, яка входить у десятку найбільш привабливих і затребуваних роботодавців світу
20.09.2018
Вступна кампанія 2018 та мода на аграрну освіту
Пропонуємо вам зазирнути за лаштунки вступної кампанії та з'ясувати, які спеціальності цього року мають попит у колишніх учнів школи та їхніх батьків і чи  є серед них аграрні 
18.09.2018
Навчання за кордоном: Стереотипи та дійсність
Чи реально українському студенту отримати освіту за кордоном безкоштовно? Чи дійсно на закордонне навчання виїжджають найрозумніші та чи планують вони повертатися в Україну?