МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ
  • відправити другу

  • Parse error: syntax error, unexpected 'явиться' (T_STRING) in /home/career/agrocareer.com/www/system/core/TemplateSupplier.php(250) : eval()'d code on line 11
  • роздрукувати

В Україні з'явиться екосело з непальськими та корейськими будинками
2017-08-05

Охочих втекти від цивілізації та зануритись в природу з кожним роком стає все більше. Адже, проживаючи у великих містах-мегаполісах, людина все далі відходить від природи. Ізольованість, почуття самітності, надмірні навантаження на нервову систему, психологічне напруження та стреси – це неповний перелік «друзів» сучасної людини у великому місті. Тож, не дивно, що у багатьох людей з’являється природне і цілком зрозуміле бажання виїхати на природу, щоб у спілкуванні з нею розвантажити свою нервову систему від негативного впливу, який накопичився в умовах міського проживання.

Зелений туризм – новий модний напрямок відпочинку, який приваблює людей незалежно від віку та національної приналежності. І попит на маршрути зеленого туризму в України є, і він зростає. Також таким видом туризму активно цікавляться як українці так і іноземні туристи, а також етнічні українці, які проживають в інших країнах. Зараз спостерігаємо тенденцію повернення до етнічного початку, до української культури.

Прикладом хутора зеленого туризму, який вже набув певного успіху, є "Вороняча слобідка", розташована у селі Мелихівка Харківської області. Родзинкою цього місця є екоземлеробство і тваринництво, якими займаються власники поселення. На території розташовані фортеця святої Параскеви та заповідник «Чаплі».

Своїх гостей власники частують екологічно чистими овочами та фруктами, пригощають молоком, домашнім сиром, яйцями, борщем та м'ясом із печі, медом з власної пасіки.

Також люди можуть побачити, як правильно доглядати за тваринами. А їх тут дуже багато. На фермі живуть 50 баранів, п'ять корів, четверо коней, вісім кіз, 20 кролів, четверо поросят, а також гуси, кури, бджоли, а у майбутньому ще й нутрії.

Зараз туристам пропонують орендувати три будиночки та три фургони на колесах. Всі ці будівлі залишилися ще з радянських часів, а власники хутора зробили там ремонт та надали українського колориту. Ціна оренди починається від 300 грн за будинок, де можуть жити шість чоловік.

Але на цьому ідеї власників "Воронячої слобідки" не завершуються. Вже наступного року планують побудувати екологічне село, де всі будинки будуть зведені з саману (будівельний матеріал з глинистого ґрунту з додаванням соломи) і зображати архітектуру різних народів світу.

На хуторі збудують українські, корейські, непальські, сирійські та африканські будиночки. Всі вони зводяться з саману. Проекти вже готові, територія відведена, паспорти будівництва затверджені.
На хуторі також планують розвивати екоземлеробство, щоб вирощувати екологічно чисті продукти.

До слова, в області налічується близько 20 подібних хуторів і окремих садиб, які вже зараз можуть відвідувати туристи.

Джерело: http://agronews.ua

Останні новини

ОСТАННІ НОВИНИ

всі новини >>
19.01.2018
Навіщо аграріям digitalізація - друга лекція від команди AgroTalks
6 лютого в Києві відбудеться 2-й мітап від команди AgroTalks на тему: "Агромаркетинг з акцентом на digital складову"
19.01.2018
Оновлене ДП "Артемсіль" почало випуск очищеної харчової солі
Реалізація нового проекту дозволить підприємству не лише поліпшити якість продукції та збільшити присутність ДП «Артемсіль» на експортних ринках, а й створити додаткові робочі місця
19.01.2018
Суничний бізнес: фермери роблять ставки на ремонтантні сорти
Експерти прогнозують здорожчання червневих сортів суниці садової та відзначають відчутний дефіцит замороженої ягоди минулого року при значному збільшенні експортних поставок 

Статті

всі статті >>
17.01.2018
100% природно: 3 найнезвичніші еко-ферми України
Сьогодні найбільш цікаві українські міні-ферми набувають все більшої популярності серед українців, що і не дивно, адже такі ферми часто гарантують стовідсоткову екологічність, можуть похвалитися незвичайною продукцією, а також мають індивідуальний підхід як до продажу власних товарів, так і, власне, до ведення робіт
12.01.2018
ТОП-4 незвичні культури, які сьогодні вирощують фермери України
Нині молоде покоління фермерів України відмовляється від вирощування традиційних культур на користь незвичайних овочів, ягід, зелені та спецій, котрі набувають все більшої популярності серед жителів великих міст
04.01.2018
Ф'ючіпси: українська історія успіху
Лляні чіпси - корисний натуральний продукт, який набуває все більшої популярності серед українців