МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Харківська агрофірма зареєструвала новий бренд соків
2019-07-26

Агрофірма «Промінь», що має 40 га яблуневого саду в Дергачівському районі на Харківщині, торік запустила виробництво натуральних соків прямого віджиму. Нещодавно підприємство зареєструвало власну торговельну марку «Промінь» і активно готується виходити на ринок України.

Про це розповів заступник директора СФГ «Промінь» та син засновника цього господарства Анатолій Небоженко.

«Наші соки вже можна знайти на полицях магазинів у районі та в самому Харкові. Також ми постачаємо свою продукцію в місцеві заклади освіти, адже впевнені у відмінній якості та маємо всі сертифікати відповідності. Наразі ведемо переговори з представниками великих торговельних мереж і хочемо розширювати ринок збуту наших соків», — розповів фермер.

Асортимент продукції «Промінь» представлений чистими та міксованими соками. На господарстві виробляють яблучний, яблучно-морквяний, яблучно-виноградний, яблучно-гарбузовий, яблучно-буряковий та інші соки. Особливий попит у споживачів має яблучно-гарбузовий сік.

Усю сировину вирощують і переробляють виключно в садах та на полях фермерського господарства. Натуральні неосвітлені пастеризовані соки виготовляють без цукру, а також жодних барвників і консервантів на власній лінії. Соки розливають і продають у спеціальних пакетах об’ємом 3 л.

Доставити соки можуть Новою Поштою по всій території України.

Процес виходу на ринок нового бренду обіцяє бути тривалим.

«Насправді простому фермеру дуже складно зайти зі своєю продукцію у великий ритейл. Ми проходимо безліч перевірок, надаємо купу потрібних документів, а самі переговори можуть тривати по кілька місяців. Дуже б хотілося, аби великі українські мережі були більш зацікавлені в якісній продукції власного виробника, а не гналися за меншою ціною», — зауважив Анатолій Небоженко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Продукція T.B. Fruit отримала німецький сертифікат якості SGI

На новому заводі Херсонщини запустили виробництво яблучного соку "Краса Азова"

Джерело: http://kurkul.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>