МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

У 2021 році в Єгипті запустять найбільший цукровий завод у світі
2019-08-05

Наступного року на заході Міньї в Єгипті завершиться будівництво найбільшого цукрового заводу у світі компанії Canal Sugar.

Компанія Canal Sugar належить дубайському цукровому заводу Al Khaleej, розташованому в ОАЕ. У березні 2019 року вона підписала угоду про фінансування на суму $169 млн на придбання, будівництво та експлуатацію проєкту в західній Міньї.

Завершити будівництво планують у жовтні 2020 року. Підприємство запустять у дію у 2021 році, проте лише на половину потужності. На повну потужність розраховують вийти у 2022-му.

Найбільший у світі цукровий завод вироблятиме 900 тис. т бурякового цукру на рік. Загальна сума інвестицій – $1 млрд. Проєкт буде на 30% самофінансуватися та на 70% фінансуватися коштом міжнародних позик. 

Планується не лише збудувати переробне підприємство, а й відродити близько 76 тис. га пустелі для вирощування цукрового буряку та інших стратегічних культур, таких як пшениця та кукурудза.

У Єгипті, який майже повністю залежить від Ніла, намагаються розширити посівні площі під цукровими буряками, оскільки ця культура споживає менше води, ніж тростина. Посівна площа вже збільшилася до 600 тис. федданів (252 тис. га) з 485 тис. федданів (203,7 тис. га).

У цьому сезоні, який триває з лютого до кінця червня, північноафриканська країна виробить близько 1,4 млн т цукру з цукрових буряків і близько 1 млн т тростинного цукру,

Однак річне споживання бурякового цукру становить близько 3 млн т.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: В Києві презентували перший український органічний цукор

Рейтинг найбільших експортерів цукру

Джерело: http://kurkul.com


Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>