МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Ратифікацію угоди про ЗВТ з Ізраїлем підписано
2019-08-08

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон про ратифікацію угоди про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем.

Дана угода створює нові можливості для українського бізнесу та виробників товарів, відкриваючи ринок Ізраїлю.

Ізраїль входить до топ-20 ринків у фокусі для України в Експортній стратегії. На сьогодні Угода — це, в першу чергу, нові можливості для українських промислових товарів та сільськогосподарської продукції. А відтак — зростання українського експорту.

Ринок Ізраїлю є досить закритим ринком, з високими ввізними митами, зокрема, для сільськогосподарської продукції. Тому ця Угода відкриває можливості й конкурентні переваги для українських експортерів, скасовуючи 80% ввізних мит для промислових товарів. На решту товарів — встановлені перехідні періоди.

Варто зазначити, що за 3 місяці 2019 року експорт товарів до Ізраїлю склав $192,2 млн і збільшився на 7,4% або на $13,2 млн.

В експорті з України до Ізраїлю з’явилося 229 товарних підпозицій (нові) — це додаткові $13,0 млн експорту товарів. Серед нових, двигуни турбореактивні, соєві боби, макуха, відходи виробництва крохмалю, солод, висівки, гербіциди. 134 товарні підпозиції продемонстрували зростання.

Угода дасть "зелене світло" для кооперації українських та ізраїльських підприємств у багатьох сферах: high-tech, інжиніринг, переробне обладнання для харчової промисловості тощо.

Також відкриються нові можливості для збільшення інвестицій з Ізраїлю в Україну, а також інвестицій з інших країн для розміщення виробничих потужностей для експорту в Ізраїль. Ці інвестиції означають модернізацію підприємств, нові робочі місця і загальне поліпшення рівня життя українців.

Трикутник Україна – Ізраіль – ЄС та участь у Конвенції Пан-Євро-Мед дозволить використовувати принцип діагональної кумуляції для преференційної торгівлі у трикутнику Україна – Ізраїль – ЄС. Це створює додаткові можливості для експорту на ці ринки та участі в глобальних ланцюжках доданої вартості.

Також угода передбачає оподаткування товарів відповідно до Стамбульської Конвенції про тимчасове ввезення.

Експерти переконані, що зараз потрібно працювати всім, щоб нові можливості, які створює Угода, перетворились на нові контракти, постачання та валютні надходження в Україну.

Нагадаємо, що Угоду про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем було підписано 21 січня 2019 року.

РЕКОМЕНДУЄМО: Україна та Канада планують реалізувати ряд проектів у сфері біоекономіки й агротехнологій

Уряд спростив умови ведення бізнесу

Джерело: http://agravery.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>