МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

На Одещині пройшов перший Mini Hub компанії LNZ Group
2019-08-13

13 серпня стартувала серія регіональних Днів поля Mini Hub компанії LNZ Group. Перший Mini Hub з вирощування кукурудзи пройшов у селі Піщана Одеської області на полях ФГ «Дончук».

«Основна мета даного заходу — розповісти аграріям цього регіону, зокрема дрібним фермерам та невеликим господарствам, що цьогоріч ми відкрили новий сервіс LNZ Web. На базі господарства ми продемонстрували, як на сьогодні просто, легко, зручно можна користуватися цим сервісом і замовляти насіння, ЗЗР та добрива з доставкою протягом 2 днів від великого дистриб’ютора без жодних проблем», — зазначив В’ячеслав Панасюк, маркетинг-менеджер з систем захисту рослин компанії LNZ Group.

Крім того, у рамках заходу гості мали змогу побачити та оцінити посіви кукурудзи UNIVERSEED — як зернову, так і силосну лінійку гібридів.

«Оскільки ми вперше представлені в цьому регіоні з подібним форматом Дня поля, ми зробили акцент на гібриди кукурудзи UNIVERSEED, що якнайбільше підходять для вирощування на півдні. Також ми акцентувалися на системах захисту від DEFENDA. Зокрема, на дослідному полі у посівах кукурудзи було застосовано гербіцид Сумаро (мезотріон) у фазі 5-7 листків. На сьогодні поле чисте, вільне від бур’янів, у тому числі дводольних, результатом роботи препарату задоволені й ми, і представники господарства», — каже В’ячеслав Панасюк, маркетинг-менеджер із систем захисту рослин LNZ Group.Новий Mini Hub зібрав більш як 40 аграріїв з усього регіону. Проте це лише початок: незабаром подібні Дні поля пройдуть і в інших регіонах країни.РЕКОМЕНДУЄМО: LNZ Group купує агрофірму на Сумщині

Джерело: https://superagronom.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>