МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Завдяки інвестиціям в агросектор на Вінниччині створюють нові робочі місця
2019-08-14

За даними Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької ОДА протягом 2019 року в області реалізовано 18 інвестиційних проєктів на загальну суму 477,6 млн грн та створено 216 нових робочих місць.

Наразі в області продовжується реалізація 84 інвестиційних проєктів на суму 6,4 млрд грн, по завершенню яких планується створити 1022 нових робочих місць.

Зокрема в галузі тваринництва проводиться будівництво та реконструкція 13 молочно-товарних ферм розрахованих на 4,8 тис. гол./місць, 7 тваринницьких приміщень для відгодівлі ВРХ на 1320 гол./місць, здійснюється будівництво та реконструкція 7 свинокомплексів на 46,3 тис. гол./місць та ведеться реконструкція ферми для вирощування овець на 200 гол./місць.

В птахівництві реалізується 4 інвестиційних проєкти по будівництву бригад з вирощування курчат-бройлерів в Тульчинському та Тростянецькому районах ВП «Птахофабрика „Вінницький бройлер” потужністю 45,3 тис. гол./місць.

Не звичним напрямком с/г області є вирощування равликів. Саме з цією метою реалізується проєкт із реконструкції виробничого приміщення та будівництва теплиці відкритого типу. Там надалі вирощуватимуть стада равликів з маточним поголів’ям – 1 тонна.

В галузі рослинництва реалізується 7 проєктів, з них посадка садів, вирощування ягідних та кісточкових культур на площі 465,8 га, будівництво та відновлення зрошувальних систем на площі 1120 га та будівництво тепличного комплексу для вирощування овочів на 10 га.

Збільшення обсягів виробництва с/г продукції вимагає створення умов для її зберігання. Так, з метою розширення інфраструктури зберігання планується реалізувати 8 проєктів по будівництву та реконструкції сучасних зерноскладів загальною потужністю 436,7 тис. тонн, 7 проєктів по будівництву та реконструкції плодосховищ на 10,8 тис. тонн та 10 проєктів з будівництва та реконструкції зерносушарок та паливно-заправного пункту.

Також 12 проєктів реалізується в галузі харчової та переробної промисловості області загальною вартістю 922 млн грн.

Загалом з початку 2019 року на реалізацію інвестиційних проєктів агропромислового комплексу області спрямовано 1,45 млрд грн.

ЧИТАЙТЕ НА ТЕМУ: ТОП-7 агрохолдингів-інвесторів у "розумні аграрні технології"

Які країни найбільше інвестують в сільське господарство України

Арабські підприємці готові інвестувати в АПК Тернопільщини

Джерело: https://agronews.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>