МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Держава компенсує фермерам придбання більш як 12,5 тис. найменувань техніки
2019-08-16

Мінекономрозвитку розширило перелік сільськогосподарської техніки, вартість якої компенсується аграріям з державного бюджету. Якщо раніше до програми входило менш як 800 найменувань техніки й обладнання, то зараз – понад 12,5 тис.

Згідно з умовами програми підтримки аграріїв, ключовим критерієм для отримання компенсації з бюджету на придбання сільгосптехніки техніки та обладнання є ступінь локалізації її виробництва на території України до 60%.

На початку програма часткової компенсації вартості при купівлі вітчизняної техніки поширювалася лише на 40 підприємств, які виробляють сільгосптехніку, а список налічував менш як 800 найменувань техніки та обладнання.

«Зараз документи надходять з майже 200 підприємств, у 16 разів виріс список техніки, якої тепер понад 12 500 найменувань», – відзначив міністр економічного розвитку Степан Кубів.

Відзначимо, що від початку року 1513 українських виробники сільгосппродукції скористалися державною програмою часткової компенсації вартості при купівлі вітчизняної техніки та обладнання. За цією програмою з держбюджету було компенсовано аграріям 174,6 млн грн.

РЕКОМЕНДУЄМО: Уряд закликає аграріїв брати активну участь в програмах державної підтримки

Джерело: https://landlord.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>