МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Бізнес на французьких делікатесах в Україні
2017-08-07

Розведення равликів – відносно новий бізнес в Україні, який з кожним роком набирає обертів. Їх не лише збирають у лісах, але й вирощують на спеціальних фермах. Тож, забезпечені гурмани відтепер можуть покуштувати новий екзотичний делікатес українського виробництва.

На Закарпатті, у Нижньому Селищі, підприємець Михайло Дем’ян разом із колегою вирощує ескарго – харчових равликів, що популярні на гастрономічному ринку Європи.

«На орендованих 0,5 га землі розводимо равликів гелікс Мюллер — цей вид не такий поширений в Україні як виноградний, та в нього ніжне, м’яке, ароматне м’ясо», — говорить Михайло Дем’ян.
В Україні ресторани та супермаркети закуповують молюсків щонайменше по 950 грн/кг. 

У найближчих планах закарпатської равликової ферми - збирати равликову ікру. Адже це може давати додатковий прибуток: баночка 50 г цього делікатесу коштує до 2 тис.грн.

Нескромна ціна – це плата за трудомісткий і дорогий процес одержання продукту. Кожна равлик відкладає кладку з приблизно 100 ікринок один раз на рік. Для того щоб отримати кілограм ікри, потрібно вручну обробити близько 260 кладок. До вживання ікру готують в спеціальному сольовому розсолі, після чого упаковують в металеві баночки.

Ікра равликів молочного кольору і дуже схожа на перли. Виробник обіцяє унікальний ніжний смак, абсолютно відмінний від смаку більш звичної ікри осетрових риб. Вживати ікру равликів рекомендується кімнатної температури, додаючи сметану.

Щоб дізнатися про тонкощі розведення равликів, Михайло Дем’ян тричі літав на Кіпр, також їздив у країни Балтії. Рік пішов на облаштування ферми та розведення маточного стада. Закупив 10 кг равликів.

Нині на фермі підростає молодняк. Уже за три місяці цих молюсків подаватимуть у найкращих ресторанах Італії та Франції.

Цікаво, що За рік у Франції з’їдають майже 700 мільйонів слимаків. Сьогодні там готують з них більш як сто страв. 

Окрім Франції, ними найбільше смакують у Німеччині, Польщі, Італії. Там вони майже цілком знищені у природі, і вирощують їх на спеціальних фермах.

В Україні є 10 равликових ферм. 90% їхньої продукції йде на експорт.

За матеріалами: http://www.agrotimes.net

Останні новини

ОСТАННІ НОВИНИ

всі новини >>
20.03.2018
Інноваційне будівництво на Smart Build Forum
4 квітня в Києві відбудеться спеціалізований міжнародний будівельний форум, який присвячений «smart», it-технологіям та інноваційним розробкам в промисловому будівництві та архітектурі
20.03.2018
Від гречки до олії: темпи розвитку органіки в Україні
Сьогодні частка органічних продуктів на ринку України становить не більше 0,1%, а асортимент продукції є досить невеликим
20.03.2018
Канадські інвестори вкладуть кошти в нові робочі місця на Львівщині
Підписання угоди про відкриття кооперативного заводу з переробки молочної продукції заплановано на квітень

Статті

всі статті >>
13.03.2018
IV ДЕНЬ МОЛОДОГО СПЕЦІАЛІСТА «ТВІЙ ПРОФЕСІЙНИЙ СТАРТ»: мрії та реальність
Всеукраїнський ярмарок аграрних вакансій для молоді IV ДЕНЬ МОЛОДОГО СПЕЦІАЛІСТА «ТВІЙ ПРОФЕСІЙНИЙ СТАРТ» - реальний шанс отримати першу роботу!
12.03.2018
Криза на українському ринку праці: історія, сьогодення, майбутнє
Україну чекає криза, яка змусить змінюватися цілі системи управління людськими ресурсами. Ті компанії, які не хочуть або не можуть змінюватися, зіткнуться зі старінням колективу
05.03.2018
Ольгопіль - село української мрії!
Історія про те, як підприємець з Вінниччини не лише створив успішний бізнес, а й докладає чимало зусиль для розвитку рідного села