МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Бізнес на французьких делікатесах в Україні
2017-08-07

Розведення равликів – відносно новий бізнес в Україні, який з кожним роком набирає обертів. Їх не лише збирають у лісах, але й вирощують на спеціальних фермах. Тож, забезпечені гурмани відтепер можуть покуштувати новий екзотичний делікатес українського виробництва.

На Закарпатті, у Нижньому Селищі, підприємець Михайло Дем’ян разом із колегою вирощує ескарго – харчових равликів, що популярні на гастрономічному ринку Європи.

«На орендованих 0,5 га землі розводимо равликів гелікс Мюллер — цей вид не такий поширений в Україні як виноградний, та в нього ніжне, м’яке, ароматне м’ясо», — говорить Михайло Дем’ян.
В Україні ресторани та супермаркети закуповують молюсків щонайменше по 950 грн/кг. 

У найближчих планах закарпатської равликової ферми - збирати равликову ікру. Адже це може давати додатковий прибуток: баночка 50 г цього делікатесу коштує до 2 тис.грн.

Нескромна ціна – це плата за трудомісткий і дорогий процес одержання продукту. Кожна равлик відкладає кладку з приблизно 100 ікринок один раз на рік. Для того щоб отримати кілограм ікри, потрібно вручну обробити близько 260 кладок. До вживання ікру готують в спеціальному сольовому розсолі, після чого упаковують в металеві баночки.

Ікра равликів молочного кольору і дуже схожа на перли. Виробник обіцяє унікальний ніжний смак, абсолютно відмінний від смаку більш звичної ікри осетрових риб. Вживати ікру равликів рекомендується кімнатної температури, додаючи сметану.

Щоб дізнатися про тонкощі розведення равликів, Михайло Дем’ян тричі літав на Кіпр, також їздив у країни Балтії. Рік пішов на облаштування ферми та розведення маточного стада. Закупив 10 кг равликів.

Нині на фермі підростає молодняк. Уже за три місяці цих молюсків подаватимуть у найкращих ресторанах Італії та Франції.

Цікаво, що За рік у Франції з’їдають майже 700 мільйонів слимаків. Сьогодні там готують з них більш як сто страв. 

Окрім Франції, ними найбільше смакують у Німеччині, Польщі, Італії. Там вони майже цілком знищені у природі, і вирощують їх на спеціальних фермах.

В Україні є 10 равликових ферм. 90% їхньої продукції йде на експорт.

За матеріалами: http://www.agrotimes.net

Останні новини

ОСТАННІ НОВИНИ

всі новини >>
15.10.2018
Штучний мед! Новий винахід українських вчених
В Одеській харчовій академії створили штучний мед, напій для вагітних і шоколадний сироп з антидепресивними властивостями
15.10.2018
На Волині відкрили завод з видобутку та переробки сапропелю
Ці органічні мінеральні мули використовуються як цінна органічна поживна речовина для росту рослин і дуже популярні в країнах Близького Сходу
15.10.2018
Перший в Україні John Deere Training Center відкрили на базі Харківського НТУСГ
Студенти центру матимуть змогу познайомитись зі світовими практиками, інноваційними рішеннями, проходити тренінги та навчатись у провідних фахівців України

Статті

всі статті >>
10.10.2018
Робота в PepsiCo - «ТВІЙ ПРОФЕСІЙНИЙ СТАРТ»!
1 листопада наш ярмарок вакансій відвідають спеціалісти компанії, яка входить у десятку найбільш привабливих і затребуваних роботодавців світу
20.09.2018
Вступна кампанія 2018 та мода на аграрну освіту
Пропонуємо вам зазирнути за лаштунки вступної кампанії та з'ясувати, які спеціальності цього року мають попит у колишніх учнів школи та їхніх батьків і чи  є серед них аграрні 
18.09.2018
Навчання за кордоном: Стереотипи та дійсність
Чи реально українському студенту отримати освіту за кордоном безкоштовно? Чи дійсно на закордонне навчання виїжджають найрозумніші та чи планують вони повертатися в Україну?