МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Президент Світового банку їде в Україну для обговорення земельної реформи
2019-08-21

Вже завтра з дводенним візитом в Україну прибуде Президент Групи Світового банку Девід Малпасс.

Зустріч Малпасса з Президентом України Володимиром Зеленським відбудеться в п'ятницю, 23 серпня. 

Одна із ключових тем візиту — ринок землі. У офіційному плані питань до обговорення прямо не говориться про тему землі, лише загальні фрази: «Під час візиту Малпасс обговорюватиме плани реалізації в Україні економічних реформ, спрямованих на прискорення економічного розвитку та створення нових робочих місць і ширших можливостей для народу України». 

Крім того, він планує побачитися з міністром фінансів, головою Національного банку України, міськими головами, народними депутатами, представниками банківського сектору, фермерами та представниками приватного сектору.

Ні для кого не секрет, що керівництво Світового банку постійно рекомендує українській владі прискорити земельну реформу, а експерти банку виступали раніше консультантами уряду у питаннях земельної реформи. Наразі вони активно вивчають тему земреформи в Україні і її складових. За неофіційною інформацією, один із варіантів земельної реформи також готується для уряду експертами банку і буде презентований за зустріч двох президентів.

РЕКОМЕНДУЄМО: Великі масиви сільгоспземель обробляються іноземцями

Джерело: http://agravery.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>