МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Кетчупи «Чумак» з'являться на ринку Сінгапуру
2019-08-21

Продукція вітчизняної торгової марки «Чумак» виходить на ринок Сінгапуру.

Про це повідомив керівник компанії Business Engineers Asia Kanthiban Scouser на своїй Фейсбук-сторінці.

Асортимент продукції українського виробника, представлений на ринку Сінгапуру, складатимуть соуси, кетчупи, майонези, гірчиця та смузі. Всі ці товарні позиції вже невдовзі будуть реалізовуватись на одному з найважливіших торговельних майданчиків Південно-Східної Азії – онлайн-супермаркеті RedMart.

За словами економіста інвестиційного департаменту Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) Андрія Ярмака, «Чумак» був одним з найбільш системних учасників торгової місії. Ця компанія дуже серйозно підійшла до переговорів і дуже добре підготувалися до поїздки, враховуючи всі нюанси ведення бізнесу в цьому регіоні.

«З огляду на широкий асортимент «Чумака», а також те, що це продукт FMCG, знадобилося чимало часу, щоб узгодити всі позиції для постачання, налагодити логістику і переконатися у відсутності обмежень на постачі товару до Сінгапуру», – зазначив Андрій Ярмак.

Довідка:

«Чумак» – найбільший виробник харчових продуктів: консервованих овочів, соусів, кетчупів, макаронів, майонезів, десертів. Також випускає продукцію для торгових мереж і HoReCa.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТМ "Королівський смак" вийшла на ринки ще шести країн світу

В Україні створять польську закупівельну групу у сфері HoReCa

Джерело: http://agravery.com

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>