МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

На Черкащині відкрили LNZ Hub
2019-08-21

Вже другий рік поспіль компанія LNZ Group ділиться своїми дослідами й напрацюваннями на LNZ Hub. Відкриття цієї науково-технологічної платформи цьогоріч відбулося 19 серпня в селі Лебедин Черкаської обл. 

«Протягом місяця, з 19 серпня по 20 вересня, українські аграрії зможуть ознайомитися з дослідницькими ділянками, подивитися, як вирощуються гібриди кукурудзи та соняшнику, ознайомитися з технологіями захисту рослин. Для цього їм потрібно попередньо зареєструватися. Екскурсії та консультації проводяться незалежно від того, яка кількість людей зареєструвалася», — зазначив директор з аграрного виробництва Роман Франчук.

У вітальному слові директор дистриб'юторської компанії LNZ Group Андрій Полтавець розповів про нові бренди компанії LNZ Energo, LNZ Tech і про роботу інтернет-магазину LNZ Web.

«В рамках цього заходу хочемо максимально поділиться своїми знаннями та досвідом. Ми багато чого досягли за ці роки й багато чого хочемо досягти в майбутньому. Скажу відверто, що для нашого розвитку дуже важливий зворотний зв’язок. Ті аграрії та окремі гості, які приїжджали на LNZ Hub в минулому році, і які приїхали в цьому, діляться з нами своїми технологіями та проблемами», — зазначив Андрій Полтавець.

В перший день учасникам заходу розповіли про особливості селекції північноамериканського гібрида кукурудзи UNIVERSEED.«Це новий бренд насіння кукурудзи, представлений 3 гібридами силосної та 8 гібридами зернової кукурудзи. Зернові гібриди характеризуються хорошою вологовіддачею завдяки зубовидному типу зерна і тонкому стрижню. Крім цього, вони стійкі до великого переліку хвороб. Силосні гібриди дозволяють отримати високу врожайність за рахунок великого качана і великої кількості листків на них», — розповів к.с-г.н., Менеджер з розвитку агротехнологій північного регіону компанії LNZ Group Володимир Ільченко.

Також агровиробникам розповіли про генеричні засоби захисту рослин DEFENDA. Вони забезпечують весь технологічний процес захисту зернових та технічних культур і відрізняються однокомпонентністю. Залежно від потреб, аграрій сам може комбінувати діючі речовини, підкреслили фахівці компанії.

Нагадаємо, що 13 серпня на Одещині пройшов перший Mini Hub компанії, який був присвячений вирощуванню кукурудзи.

Джерело: https://kurkul.com


Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>