МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Bayer продає американцям ветеринарну компанію Animal Health за $7,6 млрд
2019-08-23

Німецький хіміко-фармацевтичний концерн Bayer AG продасть свій підрозділ із захисту здоров'я тварин Animal Health американській компанії Elanco.

Сума угоди купівлі-продажу складе $7,6 млрд. Розрахунок здійснять в грошах і акціях – $5,3 млрд грошима і $2,3 млрд акціями Elanco. Угоду має бути закрито в середині 2020 року після отримання схвалення регулювальних органів.

Bayer має намір згодом вийти з капіталу Elanco.

Продаж Animal Health стане найбільшою угодою в рамках стратегії виходу з активів, що проводиться Bayer з листопада 2018 року. Компанія зазначає, що продажі Animal Health склали у 2018 році $1,8 млрд, підрозділ є одним зі світових лідерів у ветеринарії.

Довідково:

Концерн Bayer AG заснований в 1863 році, представляє понад 300 компаній в різних країнах, випускає близько 5 тисяч найменувань товарів для охорони здоров'я, захисту рослин та високотехнологічних галузей. Серед відомих брендів Bayer – «Алка-Зельтцер» (Alka-Seltzer) і «Супрадин» (Supradyn).

Elanco займається питаннями захисту здоров'я тварин, розробляє товари та послуги для профілактики й лікування хвороб у тварин. Компанія представлена більш ніж у 90 країнах.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відкриття насіннєвого заводу BAYER на Житомирщині - нові робочі місця

 LNZ Group купує агрофірму на Сумщині

Джерело: https://mind.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>