МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Хто сьогодні заробляє на агротуризмі в Україні
2019-08-25

Тоді як агротуризм Європи розвивається вже кілька століть, в Україні цей спосіб відпочинку тільки набуває популярності. Звісно, українським сільським господарствам в основній масі ще далеко до європейських стандартів, але за темпами розвитку цей вид бізнесу випереджає інші туристичні галузі.

Багато підприємців взялися приводити у працездатний стан непрофільні активи, у тому числі і заміські місця для відпочинку. Це не тільки садиби, але і кінні клуби, міні-готелі, ресторанчики за містом, які раніше не розраховували на прибуток, а були побудовані більше для примхи господаря, для його відпочинку. Зараз ці об’єкти приводять до тями, і власники починають ставитися до них як до бізнесу.

Зараз в країні додається в середньому по 100 садиб на рік, принаймні тих, які виходять в інтернет і рекламують свої послуги. В цілому, за даними Спілки сприяння розвитку сільського туризму, в Україні сьогодні налічується близько 1600 садиб, що надають цей сервіс. Більшість з них – більш як 1000 – знаходяться в західних областях. Але поступово нарощують кількість об’єктів зеленого туризму Поділля, Центральний та Південний регіони України.Кияни Андрій і Гася Оксюковські зловили популярну нині хвилю. Переїхавши в село Водяники Черкаської області, вони відкрили новий туристичний об'єкт «Ферма для Друзів».

«Ми кияни, які одного дня переїхали в село і вирішили взяти активну участь у розвитку агротуризму в Україні. Ми вирощуємо птицю, кролів, ягоди й овочі традиційними методами – без хімічних добрив і стимуляторів росту. Земля, сонце і вода самостійно чудово справляються з усіма процесами. А птицю й кролів ми годуємо звичайним зерном та комбікормом», — розповідають фермери.«Багато друзів вже переконалися в натуральності наших продуктів. Ми вважаємо, це найвищий рівень довіри», — вважають Андрій і Гася Оксюковські.

Свій сучасний фермерський будинок молоді фермери звели у форматі guest-house. Гостей ферми дивують не тільки екопродуктами та авторською кухнею, а й затишним відпочинком у яблуневому садочку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Федотова коса для романтиків і кемперів

Життя після війни: Як ветерани АТО стали фермерами

Джерело: http://agravery.com

Останні новини

ОСТАННІ НОВИНИ

всі новини >>
22.09.2019
Грант на суму 2,48 млн євро для підприємців Сходу
Програма ООН із відновлення та розбудови миру оголосила конкурс малих бізнес-грантів на відкриття, відновлення та розширення малих та середніх підприємств на підконтрольних Україні територіях Луганської та Донецької областей, а також в районах Запорізької області 
22.09.2019
Найбільший у світі конкурсі зелених технологій відбудеться за участі українських стартапів
Українці представлять два унікальні проєкти: еко-видобуток вуглекислого газу та перероблювання шин за допомогою електромагнітного поля 
20.09.2019
В Україні презентували новий корейський трактор LS
Офіційний дистриб’ютор тракторів LS в Україні «Юніверсал Моторз Груп» виводить на ринок України нову модель LS R50

Статті

всі статті >>
09.09.2019
Графство Норфолк — сільськогосподарський рай
Сьогодні Норфолк є лідером у галузі агротехнологій та рослинництва, де фермери використовують широкий спектр інноваційних технологій для покращення свого господарства
05.09.2019
Чи варто застосовувати інновації в агромоніторингу
Чому технічні засоби не можуть замінити агронома? І як ефективно впровадити інноваційні системи агромоніторингу?
25.08.2019
Хто сьогодні заробляє на агротуризмі в Україні
Як молоде подружжя переїхало з Києва в село і тепер займається розвитком агротуризму на Черкащині