МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Хто сьогодні заробляє на агротуризмі в Україні
2019-08-25

Тоді як агротуризм Європи розвивається вже кілька століть, в Україні цей спосіб відпочинку тільки набуває популярності. Звісно, українським сільським господарствам в основній масі ще далеко до європейських стандартів, але за темпами розвитку цей вид бізнесу випереджає інші туристичні галузі.

Багато підприємців взялися приводити у працездатний стан непрофільні активи, у тому числі і заміські місця для відпочинку. Це не тільки садиби, але і кінні клуби, міні-готелі, ресторанчики за містом, які раніше не розраховували на прибуток, а були побудовані більше для примхи господаря, для його відпочинку. Зараз ці об’єкти приводять до тями, і власники починають ставитися до них як до бізнесу.

Зараз в країні додається в середньому по 100 садиб на рік, принаймні тих, які виходять в інтернет і рекламують свої послуги. В цілому, за даними Спілки сприяння розвитку сільського туризму, в Україні сьогодні налічується близько 1600 садиб, що надають цей сервіс. Більшість з них – більш як 1000 – знаходяться в західних областях. Але поступово нарощують кількість об’єктів зеленого туризму Поділля, Центральний та Південний регіони України.Кияни Андрій і Гася Оксюковські зловили популярну нині хвилю. Переїхавши в село Водяники Черкаської області, вони відкрили новий туристичний об'єкт «Ферма для Друзів».

«Ми кияни, які одного дня переїхали в село і вирішили взяти активну участь у розвитку агротуризму в Україні. Ми вирощуємо птицю, кролів, ягоди й овочі традиційними методами – без хімічних добрив і стимуляторів росту. Земля, сонце і вода самостійно чудово справляються з усіма процесами. А птицю й кролів ми годуємо звичайним зерном та комбікормом», — розповідають фермери.«Багато друзів вже переконалися в натуральності наших продуктів. Ми вважаємо, це найвищий рівень довіри», — вважають Андрій і Гася Оксюковські.

Свій сучасний фермерський будинок молоді фермери звели у форматі guest-house. Гостей ферми дивують не тільки екопродуктами та авторською кухнею, а й затишним відпочинком у яблуневому садочку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Федотова коса для романтиків і кемперів

Життя після війни: Як ветерани АТО стали фермерами

Джерело: http://agravery.com

Останні новини

ОСТАННІ НОВИНИ

всі новини >>
11.08.2020
МХП запустив всеукраїнський флешмоб #гарно_аграрно!
Компанія запрошує всіх, хто любить Україну, прикрасити стрічку Facebook світлинами з сонячними світанками та заходами сонця в полі, продемонструвати всім велич наших полів
10.08.2020
«КВС-Україна» та «Нібулон» налагоджують співпрацю з метою викупу врожаю в господарствах
Згідно з підписаним меморандумом, «КВС-Україна» сприятиме налагодженню ділових зв'язків між агропідприємствами та компанією «Нібулон»
10.08.2020
Фермер з Вінниччини налагодив виробництво екстремального мармеладу
Незвичайний для України продукт — мармелад із перцю — як джем на бутерброд і пікантний кисло-солодкий соус до риби та м'яса

Статті

всі статті >>
30.07.2020
Знаменитий "херсонський кавун” стане смугастим послом південного регіону
Чому херсонський кавун ще не отримав статусу «географічного зазначення» та який логотип для нього обрали? Що кажуть про врожай, чи буде знаменита баржа з кавунами та чому українські переробники так мало уваги звертають на цю ягоду?
29.07.2020
Розумний авокадо збирає інформацію для боротьби з продовольчою проблемою
Електронні овочі та фрукти визначають на яких етапах відбувається пошкодження плодів, яке веде до збільшення кількості харчових відходів
07.07.2020
Перелік актуальних грантів і конкурсів для підприємців, ГО та ОТГ
Строк подання заявок на деякі програми закінчується вже в липні, тому радимо ознайомитися з інформацією та звернути увагу на дедлайни