МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

В Україні знімуть комедійний серіал про фермерство
2019-08-28

В Україні вирішили просувати ідею фермерства нестандартним методом. Український культурний фонд ініціював створення мінісеріалу “Фермери”, який буде заохочуватиме українців до фермерства та життя в селі.

Головні герої серіалу — звичайна сільська родина, яка через заробітчанство ризикує розвалитися. Прототипами стали власники сімейної молочної ферми на Рівненщині: родина повернулася з заробітків, щоб створити та розвивати власну сімейну ферму в Україні.

Знімати стрічку планують також на Рівненщині, де саме – наразі велика таємниця. А ще автори проєкту не розголошують імена запрошених зіркових акторів, однак обіцяють залучити до масових сцен якомога більше мешканців реальних українських сіл, де проходитимуть зйомки серіалу.

“В Україні руйнуються сім’ї. Коли чоловік, приміром, у Польщі, а жінка в Італії – то не сім’я. Їх треба якось об’єднати й спонукати працювати тут, в Україні. Для цього є певні ресурси та можливості, які вже працюють, але про них може ще не всі знають. Ми сподіваємося, що через фільм ми донесемо до глядача, що займатися сімейними молочними фермами – це модерново, престижно й економічно вигідно. До того ж це сприяє зміцненню сім’ї”, – розповів на прес-конференції в УНІАН автор сценарію мінісеріалу “Фермери” Олексій Комаровський.“Коли в Радянському Союзі виникла потреба масово навчати всіх дорослих людей, дати всім середню освіту, вони не пішли з гаслами, а зняли фільм “Большая перемена”, – нагадав пан Комаровський. Цей фільм, за словами сценариста серіалу, став не тільки веселою комедією того часу, а й наочно продемонстрував, що вчитися у вечірній школі – це весело.

“От і ми вважаємо що потрібно зробити перш за все якісний кінопродукт, який буде навіть поза прив’язкою до певного бізнесу, але викликати цікавість у глядача. І вже через це заходити у свідомість глядача та впроваджувати наші меседжі: сім’ю треба зберігати, сім’я – це сильна країна, і що сімейні молочні ферми є доступним і досить ефективним засобом щоб це реалізувати”, – зазначив Олексій Комаровський.

“Проєкт, який фінансується Українським культурним фондом, передбачає тільки 4 серії – це міні-серіал. Однак сподіваємося розвивати цей проєкт і надалі. Сценарій має бути написаний до кінця жовтня. Сподіваємося, що робота по зйомках розпочнеться вже наступного року”, – додав продюсер серіалу “Фермери” Олександр Гладунов.

РЕКОМЕНДУЄМО: Сімейний бізнес. Чи є умови для створення сімейних ферм в Україні 

На Львівщині відкрили нову сімейну ферму

Джерело: https://www.seeds.org.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>