МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ
  • відправити другу
  • роздрукувати

5 найперспективніших технологій майбутнього в smart agriculture
2017-08-08

Технології в сільському господарстві розвиваються настільки швидко, що не встигнеш і кліпнути оком, як вже з'являється щось нове. У мережі є безліч новин про апдейти у сфері AgTech. Серед них можна виділити ТОП 5 найбільш перспективних технологій smart agriculture. 

Про найцікавіші технології ділиться своєю думкою Богдан Кривицький, голова відділу точного землеробства в компанії IMK. Ось, що він виділив в загальному потоці інновацій.

1. Сенсори електропровідності від Veris

Сенсори електропровідності є величезним кроком у точному визначенні неоднорідностей поля. Обстеживши за допомогою сенсора і звівши карти електропровідності й органічної речовини, можна визначити продуктивні ділянки поля і сформувати карту завдання на диференційований посів; отримати високоточну карту завдань для вирівнювання рН у полі; оптимізувати сітку відбору проб ґрунту для агрохімічного аналізу і навіть іригаційної системи.

2. Безпілотні технології

Ще до недавнього часу безпілотний трактор або інші агрегати вважалися фантастичними винаходами. Приклади CASE IH і Dot Technology показують, що тепер це реальність і через якихось 5 років ми навіть зможемо їх побачити на українських полях.

Можна з упевненістю сказати, що безпілотні технології призведуть до революції, яка торкнеться не лише виробництва і ринку праці в сільському господарстві, але і взагалі усіх сфер агробізнесу.

3. Технології машинного навчання(англ. Machine learning) 

Здатність комп'ютера самостійно накопичувати дані, проводити аналіз і приймати рішення на основі зібраної інформації - одна з найбільш цікавих технологій найближчого майбутнього, яка знайде широке застосування в сільському господарстві. Цікавий приклад - технологія See & Spray від Blue River.

Американці створили роботизований оприскувач, який використовуючи машинне навчання, може ідентифікувати бур'ян і вносити гербіцид точково тільки на нього, не обробляючи при цьому культурну рослину. Це дозволить економити до 80 хімікатів і розширить можливість вибору гербіциду.

4. Сенсор SmartFirmer від Precision

Сенсор, з яким диференційований посів стане ще доступніший. З ним не треба буде окремо досліджувати поле і створювати карту завдань - система визначає вміст органічної речовини в ґрунті безпосередньо в процесі посіву і автоматично змінює норму в режимі on - the - go. Додатково, в такому ж режимі, визначається рівень вологості і залишків під сошником, на основі чого формується карта високого розділення, що дозволить відразу коригувати глибину висіву. Вихід приладу на ринок запланований до кінця 2017 року.

5. Лабораторія Lab - in - a - Box від SoilCares

Нідерландська компактна лабораторія проводить аналіз проб ґрунту за допомогою двох спектрометрів - рентгена й інфрачервоного випромінювання. Результати порівнюються з глобальною базою цих ґрунтів компанії SoilCares, яка була розроблена в нідерландській лабораторії GoldenStandard. Основна перевага у порівнянні зі спеціалізованими лабораторіями - швидкість аналізу зразків і простота в роботі. Результат аналізу зразка ґрунту можна отримати всього за дві години. Процедура виконується одним співробітником. Продуктивність лабораторії Lab - in - a - Box складає 22500 обстежених зразків на рік.

Джерело: http://aggeek.net

Останні новини

ОСТАННІ НОВИНИ

всі новини >>
11.12.2017
"Свідомий вибір" від Cygnet отримав нагороду HR-бренд Україна-2017
Cygnet стала єдиною аграрною компанією, яка цього року отримала почесну нагороду Премії
11.12.2017
Dupont Pioneer: збагачення життя тих, хто вирощує і споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь
Під час 16-го Медіа Клубу Dupont Pioneer керівник департаменту продажів та маркетингу компанії Роман Нижник розповів про сумлінне ставлення Dupont Pioneer до питань якості своєї продукції та про те, яким чином компанія впливає на харчову безпеку продуктів, які потрапляють на стіл українців
08.12.2017
Створено нові добрива, які повільно розкладаються в ґрунті
В перші три місяці після внесення добрива рослина не потребує додаткової підкормки

Статті

всі статті >>
08.12.2017
«Завод Кобзаренка» відмовляється від роботизації та створює нові робочі місця
Зараз на заводі працює 700 осіб, а після завершення будівництва нового цеху додасться ще 50 робочих місць. «Завод Кобзаренка» є найбільшим платником податків у регіоні
06.12.2017
10 найдивніших машин на Agritechnica 2017
Пилосос для рукколи та монструозний плуг - ці та інші сільськогосподарські машини знайдуть, чим вас здивувати
03.12.2017
Екзотичний гриб шіїтаке вирощують під Києвом
Київське подружжя постачає на полиці супермаркетів екзотичні гриби, які вирощують в невеличкому селі у власноруч створеному комплексі