МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ
  • відправити другу
  • роздрукувати

5 найперспективніших технологій майбутнього в smart agriculture
2017-08-08

Технології в сільському господарстві розвиваються настільки швидко, що не встигнеш і кліпнути оком, як вже з'являється щось нове. У мережі є безліч новин про апдейти у сфері AgTech. Серед них можна виділити ТОП 5 найбільш перспективних технологій smart agriculture. 

Про найцікавіші технології ділиться своєю думкою Богдан Кривицький, голова відділу точного землеробства в компанії IMK. Ось, що він виділив в загальному потоці інновацій.

1. Сенсори електропровідності від Veris

Сенсори електропровідності є величезним кроком у точному визначенні неоднорідностей поля. Обстеживши за допомогою сенсора і звівши карти електропровідності й органічної речовини, можна визначити продуктивні ділянки поля і сформувати карту завдання на диференційований посів; отримати високоточну карту завдань для вирівнювання рН у полі; оптимізувати сітку відбору проб ґрунту для агрохімічного аналізу і навіть іригаційної системи.

2. Безпілотні технології

Ще до недавнього часу безпілотний трактор або інші агрегати вважалися фантастичними винаходами. Приклади CASE IH і Dot Technology показують, що тепер це реальність і через якихось 5 років ми навіть зможемо їх побачити на українських полях.

Можна з упевненістю сказати, що безпілотні технології призведуть до революції, яка торкнеться не лише виробництва і ринку праці в сільському господарстві, але і взагалі усіх сфер агробізнесу.

3. Технології машинного навчання(англ. Machine learning) 

Здатність комп'ютера самостійно накопичувати дані, проводити аналіз і приймати рішення на основі зібраної інформації - одна з найбільш цікавих технологій найближчого майбутнього, яка знайде широке застосування в сільському господарстві. Цікавий приклад - технологія See & Spray від Blue River.

Американці створили роботизований оприскувач, який використовуючи машинне навчання, може ідентифікувати бур'ян і вносити гербіцид точково тільки на нього, не обробляючи при цьому культурну рослину. Це дозволить економити до 80 хімікатів і розширить можливість вибору гербіциду.

4. Сенсор SmartFirmer від Precision

Сенсор, з яким диференційований посів стане ще доступніший. З ним не треба буде окремо досліджувати поле і створювати карту завдань - система визначає вміст органічної речовини в ґрунті безпосередньо в процесі посіву і автоматично змінює норму в режимі on - the - go. Додатково, в такому ж режимі, визначається рівень вологості і залишків під сошником, на основі чого формується карта високого розділення, що дозволить відразу коригувати глибину висіву. Вихід приладу на ринок запланований до кінця 2017 року.

5. Лабораторія Lab - in - a - Box від SoilCares

Нідерландська компактна лабораторія проводить аналіз проб ґрунту за допомогою двох спектрометрів - рентгена й інфрачервоного випромінювання. Результати порівнюються з глобальною базою цих ґрунтів компанії SoilCares, яка була розроблена в нідерландській лабораторії GoldenStandard. Основна перевага у порівнянні зі спеціалізованими лабораторіями - швидкість аналізу зразків і простота в роботі. Результат аналізу зразка ґрунту можна отримати всього за дві години. Процедура виконується одним співробітником. Продуктивність лабораторії Lab - in - a - Box складає 22500 обстежених зразків на рік.

Джерело: http://aggeek.net

Останні новини

ОСТАННІ НОВИНИ

всі новини >>
17.10.2017
Багатодітним сім'ям безкоштовно роздають корів
На Чернігівщині запровадили програму підтримки багатодітних сімей, в межах якої безкоштовно роздають корів
17.10.2017
Ця продукція має в складі ГМО! Розроблено законопроект про державний контроль обігу генетично-модифікованої продукції
Кабінет міністрів розробив законопроект, згідно з яким харчові продукти, ветпрепарати, корми та кормові добавки, до складу яких входить ГМО, повинні маркуватися певним чином
17.10.2017
Японські компанії вивчають ризики для подальшої реалізації інвестиційних проектів на Одещині
"Провідні японські компанії розглядають можливість реалізації інвестиційних проектів на території Одеської області", - повідомляє прес-служба Одеської ОДА

Статті

всі статті >>
16.10.2017
Як заманити молодь у сільське господарство. Досвід Японії
Японія всіляко намагається зберегти аграрне виробництво, щоб не бути повністю залежним від імпорту. Аграрні корпорації тепер не тільки вирощують культури, а й переробляють, і продають готову продукцію, і навіть відкривають ресторани й точки харчування. Завдячуючи цим змінам, сьогодні молодь розглядає даний варіант роботи як творчий (креативний) бізнес
12.10.2017
Де знайти тракториста, або Про що говорять аграрії
Представники найбільших агрохолдингів про здування пилинок з інвесторів, дотації, чорноземи та кругообіг трактористів у АПК
11.10.2017
Марокко вкладе 200 мільйонів євро в сонячні проекти для забезпечення зростання сільського господарства
Марокко готується до запуску програми вартістю 200 мільйонів євро,спрямовану на стимулювання інвестицій у проекти сонячної енергетики в аграрному секторі до 2021 року