МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ
  • відправити другу
  • роздрукувати

5 найперспективніших технологій майбутнього в smart agriculture
2017-08-08

Технології в сільському господарстві розвиваються настільки швидко, що не встигнеш і кліпнути оком, як вже з'являється щось нове. У мережі є безліч новин про апдейти у сфері AgTech. Серед них можна виділити ТОП 5 найбільш перспективних технологій smart agriculture. 

Про найцікавіші технології ділиться своєю думкою Богдан Кривицький, голова відділу точного землеробства в компанії IMK. Ось, що він виділив в загальному потоці інновацій.

1. Сенсори електропровідності від Veris

Сенсори електропровідності є величезним кроком у точному визначенні неоднорідностей поля. Обстеживши за допомогою сенсора і звівши карти електропровідності й органічної речовини, можна визначити продуктивні ділянки поля і сформувати карту завдання на диференційований посів; отримати високоточну карту завдань для вирівнювання рН у полі; оптимізувати сітку відбору проб ґрунту для агрохімічного аналізу і навіть іригаційної системи.

2. Безпілотні технології

Ще до недавнього часу безпілотний трактор або інші агрегати вважалися фантастичними винаходами. Приклади CASE IH і Dot Technology показують, що тепер це реальність і через якихось 5 років ми навіть зможемо їх побачити на українських полях.

Можна з упевненістю сказати, що безпілотні технології призведуть до революції, яка торкнеться не лише виробництва і ринку праці в сільському господарстві, але і взагалі усіх сфер агробізнесу.

3. Технології машинного навчання(англ. Machine learning) 

Здатність комп'ютера самостійно накопичувати дані, проводити аналіз і приймати рішення на основі зібраної інформації - одна з найбільш цікавих технологій найближчого майбутнього, яка знайде широке застосування в сільському господарстві. Цікавий приклад - технологія See & Spray від Blue River.

Американці створили роботизований оприскувач, який використовуючи машинне навчання, може ідентифікувати бур'ян і вносити гербіцид точково тільки на нього, не обробляючи при цьому культурну рослину. Це дозволить економити до 80 хімікатів і розширить можливість вибору гербіциду.

4. Сенсор SmartFirmer від Precision

Сенсор, з яким диференційований посів стане ще доступніший. З ним не треба буде окремо досліджувати поле і створювати карту завдань - система визначає вміст органічної речовини в ґрунті безпосередньо в процесі посіву і автоматично змінює норму в режимі on - the - go. Додатково, в такому ж режимі, визначається рівень вологості і залишків під сошником, на основі чого формується карта високого розділення, що дозволить відразу коригувати глибину висіву. Вихід приладу на ринок запланований до кінця 2017 року.

5. Лабораторія Lab - in - a - Box від SoilCares

Нідерландська компактна лабораторія проводить аналіз проб ґрунту за допомогою двох спектрометрів - рентгена й інфрачервоного випромінювання. Результати порівнюються з глобальною базою цих ґрунтів компанії SoilCares, яка була розроблена в нідерландській лабораторії GoldenStandard. Основна перевага у порівнянні зі спеціалізованими лабораторіями - швидкість аналізу зразків і простота в роботі. Результат аналізу зразка ґрунту можна отримати всього за дві години. Процедура виконується одним співробітником. Продуктивність лабораторії Lab - in - a - Box складає 22500 обстежених зразків на рік.

Джерело: http://aggeek.net

Останні новини

ОСТАННІ НОВИНИ

всі новини >>
22.02.2018
Garna Organica - новий бренд від "Укролія"
На міжнародній виставці в Нюрнберзі компанія «Укролія» презентувала нову продуктову лінійку органічної олії
22.02.2018
Технологія аналізу ґрунту в режимі реального часу за допомогою сканера від SoilCares вийде на Український ринок
Уже навесні в Україні буде випущено додаток NPK з адаптованими до місцевих практик рекомендаціями щодо внесення добрив
21.02.2018
Іранці візьмуться за вирощування зернових на Одещині
1,2 тис. га сільськогосподарських угідь Одеської області було надано в оренду іранським підприємствам

Статті

всі статті >>
16.02.2018
Збираєшся на співбесіду? Дізнайся, яких помилок слід уникнути під час першої зустрічі з роботодавцем
Як успішно «продати» свої уміння та інтелект? Яких помилок слід уникнути під час співбесіди? та Які якості слід розвинути в собі, аби відповідати вимогам роботодавців? Дізнайтесь відповіді!
12.02.2018
Допомога «Марсіанським садам»
Поки вчені сперечаються, чи можна заселяти чужу планету зразками земного життя, з'являються цікаві технології, які в майбутньому могли б допомогти людям у перетворенні Червоної планети на оазис серед космічного простору
09.02.2018
ТОП-10 інвестицій в агростартапи 2017 року

Огляд найбільших світових угод інвестування агростартапів у 2017 році