МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ
  • відправити другу
  • роздрукувати

5 найперспективніших технологій майбутнього в smart agriculture
2017-08-08

Технології в сільському господарстві розвиваються настільки швидко, що не встигнеш і кліпнути оком, як вже з'являється щось нове. У мережі є безліч новин про апдейти у сфері AgTech. Серед них можна виділити ТОП 5 найбільш перспективних технологій smart agriculture. 

Про найцікавіші технології ділиться своєю думкою Богдан Кривицький, голова відділу точного землеробства в компанії IMK. Ось, що він виділив в загальному потоці інновацій.

1. Сенсори електропровідності від Veris

Сенсори електропровідності є величезним кроком у точному визначенні неоднорідностей поля. Обстеживши за допомогою сенсора і звівши карти електропровідності й органічної речовини, можна визначити продуктивні ділянки поля і сформувати карту завдання на диференційований посів; отримати високоточну карту завдань для вирівнювання рН у полі; оптимізувати сітку відбору проб ґрунту для агрохімічного аналізу і навіть іригаційної системи.

2. Безпілотні технології

Ще до недавнього часу безпілотний трактор або інші агрегати вважалися фантастичними винаходами. Приклади CASE IH і Dot Technology показують, що тепер це реальність і через якихось 5 років ми навіть зможемо їх побачити на українських полях.

Можна з упевненістю сказати, що безпілотні технології призведуть до революції, яка торкнеться не лише виробництва і ринку праці в сільському господарстві, але і взагалі усіх сфер агробізнесу.

3. Технології машинного навчання(англ. Machine learning) 

Здатність комп'ютера самостійно накопичувати дані, проводити аналіз і приймати рішення на основі зібраної інформації - одна з найбільш цікавих технологій найближчого майбутнього, яка знайде широке застосування в сільському господарстві. Цікавий приклад - технологія See & Spray від Blue River.

Американці створили роботизований оприскувач, який використовуючи машинне навчання, може ідентифікувати бур'ян і вносити гербіцид точково тільки на нього, не обробляючи при цьому культурну рослину. Це дозволить економити до 80 хімікатів і розширить можливість вибору гербіциду.

4. Сенсор SmartFirmer від Precision

Сенсор, з яким диференційований посів стане ще доступніший. З ним не треба буде окремо досліджувати поле і створювати карту завдань - система визначає вміст органічної речовини в ґрунті безпосередньо в процесі посіву і автоматично змінює норму в режимі on - the - go. Додатково, в такому ж режимі, визначається рівень вологості і залишків під сошником, на основі чого формується карта високого розділення, що дозволить відразу коригувати глибину висіву. Вихід приладу на ринок запланований до кінця 2017 року.

5. Лабораторія Lab - in - a - Box від SoilCares

Нідерландська компактна лабораторія проводить аналіз проб ґрунту за допомогою двох спектрометрів - рентгена й інфрачервоного випромінювання. Результати порівнюються з глобальною базою цих ґрунтів компанії SoilCares, яка була розроблена в нідерландській лабораторії GoldenStandard. Основна перевага у порівнянні зі спеціалізованими лабораторіями - швидкість аналізу зразків і простота в роботі. Результат аналізу зразка ґрунту можна отримати всього за дві години. Процедура виконується одним співробітником. Продуктивність лабораторії Lab - in - a - Box складає 22500 обстежених зразків на рік.

Джерело: http://aggeek.net

Останні новини

ОСТАННІ НОВИНИ

всі новини >>
22.08.2017
Виробники продукції птахівництва отримали половину всіх бюджетних дотацій
За даними Державної фіскальної служби, на дотації для аграрних підприємств за січень-червень 2017 року із державного бюджету було виділено 1,91 млрд грн
22.08.2017
В Україні створили перший кооператив по виробництву молока "екстракласу"
Тернопільський молокозавод (ТМ "Молокія") та Черкаські виробники молока ТОВ "Дзензелівське" і ТОВ"Кищенці" підписали угоду про кооперацію
22.08.2017
Нова технологія вирощування волоського горіха від компанії "Маїс"

Саджанці краще приживаються, ростуть більш інтенсивно і швидше починають плодоносити

Статті

всі статті >>
21.08.2017
Навчання персоналу: виклики для аграріїв
Керівники мають зрозуміти, що навчання – основний інструмент для підвищення ефективності роботи співробітників і організації в цілому
18.08.2017
Садівникам України необхідно змінювати підхід до експортних поставок ― Ярмак
Українське яблуко цілком може бути конкурентоспроможним на світовому ринку, проте для цього садівникам України необхідно змінювати підхід до експортних поставок
15.08.2017
ТОП-5 кращих роботодавців сегменту Агрохімія та насіння
Співробітники провідних компаній України оцінили своїх роботодавців за допомогою спеціальних онлайн-анкет