МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УСПІШНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ
ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ ФАХІВЦІВ З РОБОТОДАВЦЯМИ

Syngenta виводить на ринок новий бренд коктейльних томатів
2019-09-04

Фахівці Syngenta вивели новий бренд коктейльних томатів – Yoom, які вже з'явились на ринку. Томати мають темно-фіолетовий колір шкірки, червоний, майже помаранчевий м'якуш, дуже добрий смак (вдалий баланс між солодким і кислим) та високий вміст антоціанів, що є антиоксидантами. 

Новий сорт був представлений цього року на виставці «Фрут Логістика» в Берліні. Томат привернув велику увагу покупців Іспанії, Італії та Португалії. На цей час цей Syngenta виводить новий бренд на ринки Австралії, США та Канади.

Результати досліджень, проведених власною лабораторією Syngenta, свідчать, що в плодах нового томата вміст антоціанів, які є антиоксидантами, значно вищий, ніж у звичайних томатах. Саме ці речовини надають томатам Yoom незвичайний фіолетовий колір.

У процесі природного дозрівання на рослині плоди набувають характерного кольору, щільної консистенції та накопичують цукор.У зимовий період гібрид вирощують у країнах Південної Європи, а зараз іде збирання врожаю в Північній Європі. Це забезпечує цілорічні постачі нового томата на ринок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні вивели новий сорт фіолетової кукурудзи

Канадці вирощують унікальний міні-сорт огірків

Джерело: https://agronews.ua

Будь успішним! Лайфхаки для твоєї кар'єри Всі статті >>